את מגוון התמונות הנועזות שלי תוכלו למצוא בתמונות גולשים תחת הכותרת בעלי מוכר אותי לגברים כאן בעדשת עירום. אחת הפנטזיות הכי פרועות שלי – זה לשכב על הגב כשאני כנועה וחסרת אונים ,כשאני קשורה עם רגליים פתוחות ועם ידיים קשורות היטב בצדדים בעוד גברים עולים עלי ומזינים אותי אחד אחרי השני ולא מרפים ממני עד שהם גומרים לי על הכוס ובתוך הכוס, ממול העניים של בעלי המסכן שיושב ממולנו כשהוא קשור כנוע מושפל מסטול וחסר אונים ורואה את שהגברים עושים לי ואו כשהוא ישן ואו נעול בחדר אחרו אולי שומע את שהגברים עושים לי. מהרגע שהם שרוכשים אותי מבעלי .הקשר ביני ובין הבוס הלך ועצים הלך והתחזק לאחר כשנוכחתי לדעת שהוא בן זונה אמיתי גבר עם ראש מטורף ובעל רעיונות פרועים ונועזים כפי שתמיד רציתי ופנטזתי לממש עם גבר אבל גם הקנאה החולנית שלו בבעלי הלכה והחמירה, ככל שהוא התאהב בי יותר וככל שהוא רצה בי יותר - כך הקנאה על בעלי הלכה גדלה והחמירה עוד ועוד - גם כשבעלי בסך הכל גבר מסכן שלא זוכה לזין , ולא מסוגל לזין אותי, אפילו לישון איתי בלילה במיטה הוא כבר כמה שנים שלא ישן איתי בחדר ובמיטה ובכל זאת משהוא בבוס שלי גרם לו כל הזמן לקנאת מאד בבעלי אשר חיפש כל הזדמנות על מנת לנקום בו בכל הקשור אלי ולסקס שאיתי הוא מנהל מאחורי גבו .
הוא חיפש כל דרך על מנת לגרום לבעלי להרגיש הכי אפס בעולם – להרגיש הכי פרייר בעולם ,בעוד הוא מחפש כל דרך לזין אותי.מתחת לאף של בעלי - הוא חיזק מאד את הקשר שלו עם בעלי והפך במרחאות {כאילו} לאחד החברים הכי טובים של בעלי בעלי התמים האמין לחברות הזו ונתן בו אימון מלא – בעוד אני יודעת שכל מטרת החברות של הבוס עם בעלי הייתה רק בכדי להביא אותו להשפלה מוחלטת – על מנת לגרום לו{לבעלי} להרגיש אפס – על מנת להרגיש מלך בפני החברים שלו שהוא הכל יכול ולהתרברב ממולי – להיות תמיד זה שמנצח - ולהיות כמה שיותר קרוב אלי ועל מנת למצוא את הדרך הקלה ביותר בכדי לזין אותי בכל מצב ובכל זמן אפשרי ..בעוד הוא לועג ועושה מבעלי צחוק . מאחורי גבו של בעלי שסומך עליו כחבר אמיתי והאמין בו בלב שלם .
אחת הפנטזיות של הבוס שלי היה לזין את בעלי בתחת כשבעלי קשור כנועה מסטול וחסר אונים ומבלי שבעלי יודע שמי שמזין אותו בתחת עם הזין הגדול זה הבוס שלי בכדי להוכיח לי עד כמה כדאי לי להזדיין איתו - ועד כמה אני צריכה להמשיך ולבגוד בבעלי - להראות לי שוב ושוב עד כמה בעלי באמת אפס עד כמה בעלי לא גבר עד כמה כדאי לי להיות הפילגש שלו הזונה והמזדיינת הקבועה שלו .
והאמת !!!! הוא הצליח בזה מאד ובגדול .כי ככל שראיתי את בעלי במצבים כול כך משפילים כך רציתי יותר ויותר להזדיין ממול הפרצוף שלו כך התלהבתי יותר ויותר לבגוד בו ולהזדיין הן ממול הפרצוף של בעלי והן בכל הזדמנות מאחורי גבו – אפילו החשק המועט שהרגשתי כלפי בעלי אבד מיד וירד לטמיון וכבר לא יכולתי שבעלי יגע בי וחיפשתי כל הזדמנות בכדי להזדיין עם גברים - לרוב ממול העניים, ממול הפרצוף של בעלי שיושב ממולי כשהוא כנוע מושפל מסטול קשור וחסר אונים ואז גם מאחורי גבו הבוס שלי - ביצע שינוי במשרד וסידר לי חדר גדול ויפה בצמוד למשרד שלו עם דלת פנימית שניתן דרך המשרד שלי לעבור מחדר לחדר מבלי שיהיה עלי או עליו לעבור דרך המסדרות ומבלי לעורר חשד לכל הפקידות ושאר העובדים שבמשרד.
הוא התקין מצלמה נוספת מתחת לשולחן שלי ודרש וביקש ממני להתחיל להגיע למשרד ללא תחתונים , מאז דאגתי להגיע בחצאית נועזת ואו בשמלות נועזות , לרוב ללא תחתונים - אני עובדת והבוס היה מסתכל לי על הכוס מהמשרד שלו .הוא היה מבקש ממני לגעת בעצמי בכוס בכל זמן פנוי ,הוא היה מסתכל ניטרף ומאונן הוא אהב להתגאות בי לעני החברים הטובים שלו הוא היה מביא ומזמין חברים למשרד שלו בכוונה רק בכדי שיסתכלו עלי - וביחד איתו הם היו מסתכלים עלי על הכוס שלי שותים בירות ומתחרפנים כשהם צוחקים ולועגים על בעלי המסכן התמים שלא יודע מזה כלום - ובזה שהוא לא מסוגל לזין אותי {את אשתו} . עד מהרה הבנתי וקלטתי עד כמה הבוס שלי מטורף עד כמה הוא יכל לשחק אותה חבר ומצד שני לעשות מאותו חבר אפס של ממש – עד כמה הראש שלו מטורף בכל הקשור לסקס ואהבתי את זה כי זה מאד ריגש וגירה אתי אהבתי את הראש הפרוע שלו את העוצמות שהיו לו כשהוא לא מוותר עד שהוא משיג את המטרה - הוא הצליח להטריף אותי - חירפן וגירה אותי לעשות את כל שהוא אוהב מבקש ודורש ממני - כי בטחתי בו בכל שהוא מציע לי ובכל שהוא דרש ממני לעשות .
הוא גם הביא עובדת נוספת שתיקח ממני חלק גדול מעבודות המשרד כשאותי הוא לקח לימינו להיות פנויה יותר בכל זמן שהוא רצה בי.
הייתי פעמים רבות נוסעת איתו לפגישות עבודה מחוץ למשרד ומבלה איתו בבתי קפה –מסעדות יוקרתיות ובכל מני מקומות כשלבעלי הוא אמר שהוא העלה אותי בדרגה –על מנת שאוכל להתפנות לשיווק רציני יותר גם מחוץ למשרד –בעלי התמים ראה זאת בעין יפה ואף בירך על ההתקדמות שלי בעבודה ועשה לי מסיבה בשיתוף עם הבוס לכבוד עלייתי בדרגה .. הבוס שלי גם שכר לי רכב חדש קטן על מנת להיות ניידת וזמינה בכל זמן נתון . והרגשתי כמו מלכה .
הוא נהג לקנות לי בגדים היה לוקח אותי למספרות וקנה לי חזיות ותחתונים וכל שרציתי ואהבתי אותם הייתי לובשת עבורו במפגשים –בעלי לא ידע דבר בנידון הוא מעולם לא בדק לא חקר ולא ידע את סוג הבגדים שיש לי –וגם כשהוא היה לפתע מבחין במשהו חדש הייתי אומרת לו שקניתי מכספי הבוס הכיר לי אנשי עסקים ואהב להלביש אותי בכדי להיראות כוסית בשמלות נועזות ואיכותיות ונעלי עקב יפים , הוא אהב מאד להרגיז ולחרפן גם את החברים שלו בזה שבכל הזדמנות הוא היה דחוף לי ידיים בין הרגליים שלו לתוך הכוס כשהם בהלם ממה שהוא עושה לי ממולם . הוא מאד אהב לצלם אותי בתנוחות נועזות ובעירום ולהראות את התמונות ואת הסרטונים לחברים שלו שהיו מסתכלים ומזילים ריר מהפה כשהם מתחננים שייתן להם לזין אותי. כי הם ידעו שאני עושה את כל שהבוס מבקש ממני .
באותה מסיבה שהבוס ובעלי תכננו עבורי בדירתו המפוארת של הבוס-הזמנו חברים כמובן את הפקידות ואת העובדים - גם חלק מהגברים מהחברים של הבוס שנהגו להסתכל עלי מהמשרד של הבוס ביחד עם הבוס כשבעלי אינו יודע דבר כמובן בנידון .
הייתה מוזיקה טובה אוכל טוב ושתייה רגילה וחריפה מכל הסוגים הבוס המניק שלי דאג לדבר עם המלצרים שהיו שם לחפש כל דרך על מנת למסטל את בעלי והוא פינק אותם בטיפ מכובד .הם הסתובבו מסביב לבעלי ,ולא הפסיקו לתת לו לשתות ולפתות אותו בשתייה חריפה הם לא הרפו ממנו לרגע בעלי התמים שתה ושתה ללא מעצור , היו שם ריקודים והבוס ביקש מבעלי אם אפשר לרקוד איתי ובעלי ענה כמובן שכן - הבוס ידע לעשות כבוד לבעלי ככה בכאלו שוב כשכל המטרה שלו זה להיות קרוב אלי .
בעלי כמובן לא ידע על כל על הקשר הסודי שישנו ביני ובין הבוס בעלי לא ידע על תוכניותיו הזדוניות של הבוס - הבוס רקד איתי סלו צמוד בעוד בעלי מסתכל עלינו בכיף ולא מפסיק לשתות.המלצרים קיבלו הוראה מהבוס לחפש כל דרך למסטל אותו ולהרחיק אותו ככל שניתן מהסביבה שלנו. הריקוד עם הבוס הלך והפך חושני נועז ומחרמן – כשהוא מצמיד את הזין שלו לכוס ולוחש לי עד כמה הוא היה רוצה לזין אותי - הוא מתחיל להוביל אותי לכיוון המקלחת מבלי שבעלי מרגיש בזה –בזמן שבעלי עסוק בלהתבדח עם החברים במסיבה הוא היה מסטול , וכמעט ולא קלט את שקורא מסביבו - הבוס מכניס אותי למקלחת שהיה גדול יפה ומפואר היות והמסיבה הייתה בדירה גדולה ומפוארת של הבוס .הוא מצמיד אותי לקיר כשאני עם הגב לקיר הוא מרים לי את השמלה וקורע ממני את תחתון החוטיני שהיה עלי ואחל להכניס את הזין לתוך הכוס שהיה רטוב ונרגש – הכול פעל במהירות לא יכולתי לעקל את שקורא כשאני לפתע מוצאת את עצמי ללא תחתונים עם רגליים פתוחות וזין גדול וקשוח שאחל להיכנס לי לתוך הכוס. זה מסוכן –זה מסוכן אני אומרת לו בזמן שאני פותחת רגליים ומאפשרת לו לזין אותי –כי לא הייתה לי שליטה על הרגליים ועל הכוס שאחל להיפתח עבור הזין הגדול שלו - יכולים לראות אותנו – יכולים להפתיע אותנו - אני אומרת לו - כשכל הזין כבר עמוק בתוך הכוס שלי – אני חרמן את מבינה!!! אני חרמן מת מבינה!!! אני חייב לזין אותך לא מעניין אותי כרגע כלום הוא מכניס את הזין לכוס ומתחיל לזין אותי בפרעות כמו אריה שלא אכל בשר חודש ימים . הייתי חרמנית פתחתי רגליים ונתתי לו לזין אותי חופשי הרגשתי את הכוס שלי נפתח ומתרחב כשכל הזין הגדול שלו עמוק בכוס - הוא מנשק אותי בפה , בפנים בכל הגוף ומתחרפן ממני מחזיק לי בשדיים וממשיך לזין אותי חזק - במהלך הזיון הוא מוציא את הטלפון הנייד עושה איזו פעולה בעודו מזין אותי- בטירוף אני גומר- אני גומר – אני לא מאמין - בת זונה, אני גומר הוא אחל צועק וגומר לי עמוק בתוך הכוס – רציתי לנגב את עצמי להתלבש ולצאת - אבל לפתע נכנסים למקלחת 2 הגברים החברים שלו חלק מאלה שנהגו לראות ביחד עם הבוס את הכוס שלי מהמשרד שלו
מה זה אני אומרת כשאני מנסה להוריד את השמלה ולהסתדר – זה בסדר!! - זה בסדר !! אומר לי הבוס –זה בסדר הם חברים שלי הם גם רוצים קצת לזין אז תתני להם קצת ליהנות ממך להרגיש אותך קצת הם גומרים מהר - אני כבר אדאג להעסיק את בעלך שלא יחפש אותך הוא משאיר אותי איתם במקלחת ויוצא אני מנסה שוב לנגב את הכוס מכל השפיך אבל הם לא מאפשרים לי הם מורידים אותי לתנוחת דוגי אחד מכניס לי את הזין לפה והשני מתחיל לזין אותי בכוס –""ואוו"" – ""ואוו"" איזה הכוס איזה כוס חם -איזה כוס רותח –איזה כוס פתוח יש לך ""ואוו"" אני לא מאמין- אני רואה שאת ממש פתוחה טוב אני אוהב כוס פתוח ורטוב אומר אחד הגברים- הוא מזין אותי בכוס בעוד הגבר השני מזין אותי בפה ואני לא יכולה לדבר – תן קצת לזין תן קצת לזין מבקש זה שמזין אותי בפה- רגע רגע תן ליהנות מהכוס שלה אומר הראשון - סבלנות תן קצת ליהנות מהכוס הזה כשהם מנענעים אותי קדימה ואחורה כמו נדנדה זה שמזין בכוס דוחף קדימה וזה שמזין אותי בפה מחזיר אותי אוחרה ואני מתנדנדת ככה קדימה ואחורה כשאני בדוגי נועז עם זין בכוס - וזין בפה – הם מתחלפים וזה שזין בפה עובר לזין בכוס וזה שזין בכוס עובר לזין בפה – וווווואוווווו איזה כוס איזה כוס אחל צועק הגבר שאחל לזין אותי בכוס אני גומר אני גומר וווואווווו אני גומר בת זונה בת זונה איזה כוס וווואווו לא מאמין וגומר לי בתוך הכוס תוך רגעים מספר מהרגע שאחל לזין אותי בכוס כשאת מקומו ממהר הגבר השני לחזור ולזין אותי בכוס – כשאני נשארת איתו לבד במקלחת לאחר שזה שגמר יוצא וחוזר למסיבה ..אני ממשיכה להזדיין עם הגבר במקלחת עוד דקות ארוכות והוא מזין ,ומזין –ומזין ולא גומר – הוא קרע לי את הכוס - לפתע אני שומעת את בעלי קורא לי ומתחיל לחפש אותי –אני בודקת עם דלת המקלחת סגורה היא הייתה פתוחה ואני נועלת אותה, בדיוק באותו רגע בעלי מנסה לפתוח את דלת המקלחת וקורא טלי – טלי את כאן –כן אני עונה אני כאן – כבר יוצאת – אני שומעת אותו מתרחק והגבר חוזר לנשום לרווחה וחוזר לזין אותי – תגמור – תגמור זה מתחיל להיות מסוכן אני אומרת לו - הגבר מגביר את קצב הזין וגומר לי עמוק בתוך הכוס אני מתארגנת מסדרת את השמלה את השער מתאפרת ויוצאת ראשונה מהמקלחת כשאני ללא תחתונים עוד אני בפתח המקלחת ואני רואה את בעלי ומתפללת שהגבר לא יפתח את דלת המקלחת ברגעים אלה ויגרום לבעלי לחשוף אותנו .
בעלי ניגש אלי איפה נעלמת ? מה אסור לי כבר להשתין אני עונה בקול רם על מנת לסמן לגבר שבפנים להיזהר ולהבין שבעלי כאן – מה שעה משתינים כבר חלק מהאורחים הלכו –נו אז מה אני יעשה להם היה לי כאב בטן – מה אני יכולה לעשות אני עוד מדברת עם בעלי והגבר שזין אותי קודם לכן במקלחת נגש אלינו – מי זו היפיפייה הזו שואל הוא את בעלי ? זו אשתי – מה באמת וואלה אישה יפה אתה בר מזל שנפלתה עם אישה כזו הוא אומר לבעלי כשהוא מסתכל עלי מחייך ומסמן לי איפה אריה הגבר שנותר בתוך המקלחת . מבלי שבעלי מבין מה פשר החיוך הממזרי שלו. הם נגשים לבוס ומספרים לו על כל שעשו לי במקלחת הבוס מסתכל עלי מרחוק מחייך ומסמן לי באצבע כל הכבוד . שוב הבוס מזמין אותי לרקוד סלוא צמוד כשהוא רוקד ומספר לי על מה שהם סיפרו לו ועד כמה נטרפו הם לזין אותי במקלחת – ושאל עם בעלי הרגיש במשהו ועניתי לא הכל בסדר רק שאני ללא תחתונים לא נורא זה בסדר תני לכוס שלך להתאוורר מהזין שקבלת . בעוד הוא לוחש לי עד כמה הוא חזר להיות חרמן עלי בעקבות זה שהחברים שלו זינו אותי והוא רוצה לזין אותי שוב כולם חרמנים עליך כאן-כולם מתים כאן לזין אותך . דווקא בגלל שיש לך בעל שהוא אפס אני מת שכולם יזינו אותך ,הכוס שלך דורש זין וזו רק ההתחלה אהובה שלי –אני מתכון להפוך אותך לזונה גדולה אני מתכוון להפוך אותך לשרמוטה הכי גדולה בארץ הוא אומר לי כשהוא משפשף את הזין בגופי במהלך הריקוד מה זאת אומרת כולם חרמנים עלי אני לא מבינה מה כל הגברים כאן יודעים עלי ועל המערכת שקיימת בנינו ?? לא – מה פתאום לא כולם רק חלק מהם רק החברים הטובים שלי יודעים אבל זה בסדר לא לדאוג זה בסדר אני רוצה שתיהני אני רוצה לספק לך הרבה סקס על כל התקופה העלובה שהיה לך עם האפס הזה מבינה? יש לך גוף מיוחד את אישה יפה חושנית סקסית אמיתית עם כוס שדורש וחייב לקבל זין בכל הזדמנות חבל שלא תנצלי את זה עד הסוף ואני אדאג לך לזה .. תמיד חיפשתי אישה כמוך שאוכל להפוך אותה למאהבת האישית שלי לזונה שלי ולשרמוטה שלי מבינה ממי שלי ? אני רוצה שכולם יזינו אותך , שאת תזדייני עם כל מי שאני יגיד לך מבינה? את יכולה לסמוך עלי ולבטוח בי שכל מה שאני אעשה זה בשבילך – יש לך ראש מיוחד פרוע מאד ודומה מאד לשלי ואנו יחד חייבים לנצל את זה עד הסוף בכל הזדמנות .. אני מתכוון להפוך אותך לשרמוטה גדולה אני אוהב שרמוטות כמוך אם תעשי ל שאני אגיד לך אפנק אותך כמלכה.
תסתכלי רגע ימינה שם למעלה את רואה את הגבר הגבוה הזה ? הגבר השחור –הכושי? כן – רואה – הוא מת לזין אותך גם הוא מוכן לתת לך 1000 שקל בשביל לזין אותך הבטחתי לו שאשתדל לסדר לו אותך –אגב הינה קחי כסף עבור שתי החברים שזינו אותך . כשהוא שם לי ביד כמה שטרות של 200 שקלים ואני מסתירה אותם מבעלי שלא יבחין בזה .
מה את אומרת לגבי הגבר הזה ? אגיד לו שזה בסדר? לא- לא אל תגיד לו כלום אני רוצה לחשוב על זה מה יש לחשוב ממי הוא גבר לעניין גם לו יש זין גדול ועבה כמו שאת אוהבת אפילו יש לו זין יותר גדול משלי את תיהני ממונו הוא ידאג לפתוח אותך טוב כמו שאת אוהבת .
מה אני!!! לא מבינה אתה רוצה להפוך אותי לזונת רחוב? חס וחלילה מה פתאום זה גבר רציני עשיר מאד גבר תרבותי רציני אני לא מתעסק עם גברים מהרחוב רק עם גברים טובים איכותיים גברים שאני מכיר אישית – כולם חברים טובים שלי – חס וחלילה לעשות אותך זונת רחוב אני רוצה להפוך אותך לזונת צמרת כי את בנויה היטב בכדי להיות זונת צמרת טובה מבינה ממי ? ואני אוהב אותך..
ומתי הוא רוצה לזין אותי שאלתי ? הלילה מה זה - מתי ? ומה עם בעלי – אני אדאג לנטרל אותו את זה תשאירי בשבילי , אני צריכה לחשוב על זה –חייבת לחשוב על זה בבקשה אל תלחץ עלי – טוב בסדר איך שאת רוצה – תחשבי כמה שאת רוצה . כשבתום הריקוד איתי הוא ממהר לגשת אל הגבר ולמסור לו את שבקשתי . בעלי ממשיך בינתיים לרקוד לשתות ולאכול ממגוון האוכל שהיה שם – כשהמלצרים מקבלים הוראה מהבוס לא להפסיק וכל הזמן להגיש לו שתייה . השעה הייתה כבר חצות והאורחים אחלו לאט לאט ללכת ובדירה נותרו רק כמה חברה מהחברים הטופים של הבוס ועוד 2 נשים בניהם 2 הגברים שזינו אותי והגבר שממתין לתשובתי על מנת לזין אותי .
כשהוא מתעדכן במידע מורחב עלי ועל בעלי ועל התמונות הרבות שאני מפרסמת בעדשת עירום -הוא נגש לחדר הסמוך - למחשב ואחל מסתכל בתמונות הנועזות שלי בהתפעלות גדולה כשהוא קורא את כל שאני כותבת ומתארת שם , הוא נגש לבעלי ומבקש לדבר איתו בצד – אני מכיר אתכם אתה רוני נכון ואשתך זו טלי מבעלי מוכר אותי – בעלי נדהם – ומיד שואל מי אתה? מאיפה אתה מכיר אותנו - זה סיפור ארוך הוא אומר לבעלי – לפני כמה שנים טובות זיינתי לך אותה וקניתי אותה אז ממך בזמן שהיתם בתל אביב במלון
אני לא זוכר אותך אומר בעלי בטח שלא תזכור כי השתנתי מה גם שהייתה אז מאד מסטול - תבין אני גבר רציני אמין ועשיר מבין ? אני מוכן לתת לך עבורה 1500 שקל על מנת לזין אותה שעה אחת בלבד אני חרמן מאד עליה וזו הזדמנות שאתם כאן . בעלי חושב מעט ואומר תן לי לחשוב מעט ולדבר קודם עם אשתי הרי היא זו שצריכה קודם להסכים .
בעלי ממהר לספר לי על כך ושואל את מכירה אותו הוא באמת היה פעם איתנו –איתך הוא טוען שהוא קנה וזין אותך בתל אביב לפני כמה שנים . אני לא יודעת אני עונה - אולי – הפנים שלו מוכרות אבל קשה לי לזכור . {הבנתי שהגבר מנסה עכשיו מהכיוון של הבעל היות ודרך הבוס הוא לא כל כך הצליח } הוא מוכן לקנות אותך ב1500 שקל לשעה – לעכשיו – מה את אומרת ? השאלה מה נעשה עם יוני {הבוס} הוא ירגיש בזה - זה מסוכן הוא עלול לעלות ולגלות את שאנחנו עושים מבין - זה מסוכן . אפשר להגיד לו כן אם אתה רוצה בזה בתנאי שהוא ידאג לנטרל את הבוס בכל זמן שאהיה איתו –אני פוחדת שהבוס ירגיש בזה אני אומרת לבעלי .
בעלי ניגש לגבר ואומר לו תראה יש לי 2 תנאים האחד הוא שאני רוצה לראות כשאתה מזין לי אותה והשני מה עושים עם הבוס של אשתי אסור שהוא ידע מזה את הבוס תשאיר לי הוא אומר אני כבר אסדר משהוא, ולגבי שאתה רוצה לראות אני מסכים אבל בתנאי שאתה תהיה קשור –אני לא לוקח סיכונים .. אני מוכן לזין לך את האישה ממול העניים שלך בזמן שאתה יושב קשור וחסר שליטה זה התנאי שלי אומר הגבר לבעלי . אני מסכים אומר בעלי רק תדאג לנטרל את הבוס של אשתי אסור שהוא ידע מזה .. הגבר שהתלהב מהתנאים ממהר לדבר עם הבוס שבעצם יודע הכל בכל זאת הוא מאד מופתע מזה שהגבר עקף אותו וניגש לדבר ישירות עם בעלי בנידון .
הבוס שומע נכנס לחדר השני יוצא ושוב נכנס לחדר השני יוצא מבלי להבין את שהוא עושה ואז כעבור כמה דקות הוא מכריז טוב אני חייב לצאת לאיזה שעה אז תרגישו בנוח עד שאני אחזור
הוא יוצא מהדירת קרקע שלו עם כמה גברים חברים שהיו בדירה כשבדירה כולה נותרו כ 5 גברים בנוסף ל 2 הבחורות שאותם אני לא מכירה היות ורובם מהמרכז - אני נכנסת לחדר השינה עם הגבר בעלי נכנס ומצטרף מבלי להרגיש שכל הזמן הסתובבתי ללא תחתון
בעלי לא מתייחס לזה היות והוא היה כבר מסטול - חרמן ונרגש מזה שהגבר מתכוון לזין אותי הגבר מבצע את הרכשה- מושיב את מבעלי על כורסא וכושר לו את הרגליים ואת יד שמאל שלו כשרק יד ימין משוחררת על מנת שבעלי יוכל לעשות ביד בזמן שאותי מזיינים
לוקח כוס וממלא אותו בוויסקי ומכריח את בעלי לשתות תשתה אפס תשתה אני רוצה אותך מסטול טוב טוב אני רוצה אותך כנוע מושפל ומסטול בעלי שותה מעט, תשתה תישתה הכל אומר הגבר לבעלי אני רוצה אותך מסטול - הוא מחזיק לבעלי את הראש ודוחף לו את כוס השתייה לפה ולא מרפא עד שבעלי מסיים לשתות הכל . תוך רגעים ספורים בעלי מאבד כיוונים וכמעט גם את ההכרה הוא היה גמור .
בזמן שהיינו כבר בתוך חדר השינה הבוס חוזר נכנס לחדר השינה השני הגדול יחד עם כל החברה שלו ו2 הבחורות שהיו בדירה הוא פותח את המחשב ומתחיל לראות את כל שקורא בחדר שלנו מבלי שבעלי יודע מזה ומבלי שבעלי ואני יודעים - שכולם יושבים בחדר השני וצופים בנו ובכל שנעשה בתוך החדר . רק מאוחר יותר ידעתי מזה ואת פשר העניין שהבוס עשה בטרם הוא עוזב את הדירה כשהוא דאג לחבר מצלמות ישירות למחשב שלו שמחובר לטלוויזיה פלזמה גדולה ענקית שהייתה לו בחדר בו הם ישבו.
הגבר מתפשט ובעלי פותח את העניים וכמעט מתעלף "ואוו" מה זה – מה זה ? לא –לא אני חוזר בי הוא אומר בעלי להגבר שאחל לשחק בי - לא כך חזרה את הכסף- מה זה - אתה תהרוג אותה ,מעולם לא ראיתי כזה זין – לא תאמינו גם אני נבהלתי וכוויתי שהגבר יוותר וייקח את הכסף חזרה היה לו זין ענק פשוט ענק – לא אגזים אם אומר שזה היה זין בגודל של כ 24 ס"מ אבל גם עבה עבה מאד מאד עם ראש גדול ועבה . אבל הגבר לא התרגש כלל כשהוא אומר לבעלי חמודי - אין כבר דרך חזרה הרכישה כבר הושלמה ואת הכסף כבר קבלתה מבין ? {תסתכלו על התמונה המצורפת ותבינו באיזה לאיזה זין אני מתכוונת –כי זה הגבר שמזין אותי }אבל אתה תהרוג אותה אל תדאג חמודי אף אחד עוד לא מתה מהזין שלי והיא תצטרך לקבל אותו כמו שנשים רבות קבלו את הזין הזה מבין ? ואם תתחיל לבלבל לי את המוח אני אסתום לך את הפה עם פלסטר רחב ואז לא תוכל יותר לדבר ואו שאזרוק אותך מהחדר ולא תראה כלום הרי סיכמנו שאתה יושב לראות בתנאי שאתה יושב כאן בשקט מבלי להפריע וכשאתה קשור רואה עושה ביד ושותק נכון אז תתחיל לעמוד בהבטחות אחרת גם אני לא אעמוד בהבטחות שלי אליך ועוד דבר אחד אשתך כבר לא ילדה קטנה – היא כבר זונה גדולה ואני מאמין ובטוח שהיא כבר זכתה לקבל כאלה זרגים בכל החורים שלה אז אל תשחק לי אותה עכשיו דואג , ראיתי את התמונות של אשתך בעדשה איך שגברים עם זין גדול מזינים וקורעים לך אותה איך הם קורעים לאשתך את התחת בכל תנוחה אפשרית אז מה אתה בא עכשיו להתחסד לי . שב בשקט ותן לי ליהנות מהזונה מהשרמוטה שלי שרכשתי ממך .
ועכשיו בגלל שהרגזתה אותי אני יתחיל בך הוא נגש לבעלי מחזיק את ראשו של בעלי בכוח בשתי הידיים ודוחף לו את הזין לתוך הפה – תמצוץ מנייק תמצוץ זבל – תפתח את הפה תפתח את הפה אפס כשהוא מכניס לבעלי את הזין – לפה בעלי המסכן מתחיל לרעוד כשהוא כולו רועד וכשהזין תקוע לו עמוק בפה כשכולם בחדר השני צופים במה שהגבר עושה לבעלי המסכן .רק לאחר כמה דקות הוא מרפה מבעלי כשהוא מזהיר את בעלי ואומר לו אם תתחיל שוב לצייץ אני אדאג להכניס לך את כל הזין הזה גם לתחת עד הסוף מבין אז כדאי לך לשתוק וליהנות ממה שתזכה לראות בעלי היה בהלם ופחד להגיב ואני התרגשתי לראות את בעלי בכזה מוצב – כשהוא מושפל וכנוע ואני מקווה שתהנה לראות איך שאני מזין לך את האישה מול העניים –איך שאני מרחיב לאשתך את הכוס והופך לך אותה לשרמוטה .אומר הגבר לבעלי.
הגבר נגש אלי מחבק אותי ומתחיל לנשק אותי בחושניות וברגש אמיתי שגרם לי לרעוד ולהתחרמן למראת הגודל שלו הוא התנהג אלי בעדינות ועם רגש אמיתי התנשקנו במשך דקות ארוכות כשהוא משחק לי בכוס ובשדיים הוא ידע לרגש ולחרפן אותי כל מגע יד שלה היה מקפיץ אותי לתקרה – הוא החזיק לי בשדיים ושחק בהם ברגש ובחושניות ואני מתחרפנת נהנית מתרגשת ומתמסרת כשאני אומרת לו כך אותי –כך אותי אהובי - כן קח אותי אני שלך . הרגשתי את האצבעות הגדולות שלו משחקות לי בכוס וחודרות כמו זין לתוך הכוס הרטוב שלי כשהכוס הלך ואחל להיפתח עוד ועוד כשהוא מכין לי את הכוס עבור הזין הגדול שלו .
בעלי מביט בנו בהלם הוא לא מאמין למה שהעניים שלו רואות הוא מתחרפן וגומר פעם אחר פעם על עצמו כשהוא כולו רועד כשהוא מסטול מת וקשור ברגליים וביד שמאל שלו . כשהוא שמע אותי נאנחת ואת שאני אומרת לגבר שאיתי כשאני מדברת על אהבה חופשית ועד כמה אני כן רוצה להרגיש כבר את הזין הגדול הזה בתוך הכוס . הוא מורח לי ג"ל בתוך הכוס שגורם לכוס שלי להיפתח עוד ועוד וכשאני רטובה מאד הוא מרים אותי באוויר ולפתע מתחיל לשפד אותי על הזין כשאני מרגישה איך שהזין הענק שלו חודר וחודר בתוכי כשהוא לאט לאט מוריד אותי על הזין כשאני משופדת על הזין כשאני באוויר על הידיים הגבריות שלו הזין אחל להיכנס עוד ועוד ואותי הוא מוריד בהדרגה על הזין בגדול שלו עד שכל הזין הענק הזה היה כבר עמוק ועד הסוף בתוך הכוס שאפילו אני הייתי בהלם כשהוא אומר לי – זהו זה נכנס – זה נכנס עד הסוף -הצלחתי להכניס כבר את כל הזין –כל הזין עמוק עד הסוף בתוך כששמעתי את שהוא אומר התחלתי לרעוד - כלא מאמינה למה שהוא אומר לי כשאני המומה שכל הזין נכנס – התחרפנתי והתחלתי לרעוד ולעוד כשאני גומרת וגומרת חזק – חזק - אני צורחת וצורחת בעונג וטירוף שהייתי בו – כל הזין בפנים הוא אומר לי את מאמינה – כל הזין עד הסוף בכוס הוא חוזר ואומר לי בעלי שומע וכמעט מתעלף הוא לוקח את כוס הוויסקי שותה - עד שהוא נופל ונרדם על הכורסה.
הגבר הכושי ידע את מיקומם של כל המצלמות שהיו בחדר והוא מעמיד אותי ומזין אותי לעני המצלמות כשאני עם רגליים פתוחות ומתחיל לקרוע לי את הכוס מול המצלמות על מנת שהבוס וכל החברי שם יכלו לראות את הזין שאני מקבלת הדלת של החדר הייתה נפתחת ונסגרת כשגברים נכנסים ויוצאים וכשכל אחד נוגע ומחזיק לי בשדיים בזמן שאני מקבלת זין – הגבר היה מפנה אותי מעט לעט על מנת שגם הגברים האחרים יוכלו לזין אותי אפילו שתי הנשים הצטרפו ואחלו להחזיק בי בעוד הגברים טוחנים אותי כשהם מצטרפות לחגיגת הזיונים אחד הגברים מרים את בעלי וגורר אותו לחדר אחר הוא מרים אותו בעודו ישן ומשכיב אותו על המיטה בחדר צדדי ונועל עליו את הדלת שלא יוכל לצאת ממנו במידה והוא לפתע יתעורר .
הבוס מחליט לנקום בבעלי הוא שלח משהוא שיקשור לבעלי את העניים כשבעלי המסכן קשור ושוכב על הבטן במיטה הוא היה קשור כמו תרגולת לפני שחיטה ,הבוס נכנס אליו ומתחיל לזין את בעלי בתחת מבלי שבעלי מודע שמי שמזין אותו זה הבוס החבר שלו בעלי מנסה להתנגד ללא כל יכולת הזין של הבוס היה גדול ועבה והוא אחל מזין את בעלי עמוק וחזק כשהוא אינו מתחשב בזה שבעלי המסכן מיילל בוכה ומתחנן שירפא ממנו ואו שיתנהג אליו לפחות בעדינות ככה הוא זיין את בעלי במשך דקות ארוכות בעוד בעלי שוכב כשהוא מסטול מת קשור ברגליים ובידיים עם כיסוי בעניים –בוכה –מילל מתחנן מבקש ואיש לא מתייחס אליו - אני מוכנסת לחדר בו שוכב בעלי ונדהמת לראות איך שהבוס שלי מזין וקורע לבעלי את התחת ,כשבעלי שוכב על הבטן –הבוס מרים את בעלי ושם אותו על כמה כריות שנמצאות מתחתיו על מנת שהתחת של בעלי יעלה כלפי מעלה ויבלוט טוב יותר וכשהוא היה כבר כמעט בתנוחת דוגי טובה בדוגי הבוס חוזר לזין אותו ואז נותן לאחד הגברים גם לזין אותו בתחת כשבעלי כל הזמן עם כיסוי רחב בעניים וכשהוא מסטול מת וחסר שליטה -וחסר אונים מוחלט - תחילה מאד ריחמתי עליו{על בעלי} אבל זה גירה אותי מאד - זה חירפן אותי מאד וכמעט גמרתי כמה פעמים רק מלראות את הבוס ואת הגבר השני מזיינים וקורעים לבעלי את התחת נזכרתי במה שבוס אמר לי כי אז שוב קלטתי עד כמה בעלי אפס ועד כמה כדאי לנצל את זה בכדי להמשיך ולהזדיין בכל הזדמנות הבוס קולט שאני בחדר וצופה בו בעוד הוא מזין את בעלי בתחת והמחיל להגביר את קצב הזין חזק כשבעלי מיילל וכבר גם לא יכול לצעוק כי הוא היה כבר עם פלסטר רחב גם על הפה כך הם זיינו את בעלי במשך דקות ארוכות והבוס חוזר לזין את בעלי הבוס מוציא את הזין מהתחת של בעלי ופותח ומפסק את התחת שלו על מנת שאראה איך התחת של בעלי פתוח וקרוע מהזין שהוא קבל התחת היה פתוח וקרוע יכולתי לראות ברור איך שהתחת של בעלי פעור מהזין שהוא קיבל כשאני עומדת ולא מדברת כך גם הבוס על מנת שבעלי לא ישמע את הקול שלי ולא את קולו של הבוס שלפתע מתחיל להשתין לו בחור של התחת וממלא את החור של התחת של בעלי בשתן . אלה דברים שחרפנו אותי בצורה בלתי רגילה אהבתי לראות את בעלי מושפל לראות את בעלי מקבל זין כמו אישה זונה לראות את בעלי שוכב כנוע קשור חסר אונים וגברים מזינים אותו בתחת ובפה -זה גרם לי להתחרפן-להתחרמן להרטיב לרעוד ולרצות מאד להזדיין כמה שיותר –אהבתי את זה התחרפנתי מזה התגריתי מאד מזה ,זה גרם לי עוד יותר להתאהב בבוס ובחברים שלו ולרצות להתמסר להם ללא גבולות - רק לאחר שריאתי את זה
הם מחזירים אותי לחדר שלנו ומתחילם לזין אותי שוב כשאני רטובה וחרמנית עד הראש כשאני מתמסרת להם עם הלב והנשמה לעשות בי ככל העולה בדעתם כשאני מתחננת לקבל זין בעוד בעלי נותר קשור מסטול כנוע וחסר אונים בחדר בו אותי מזינים אבל את בעלי הם קושרים כשהוא שוכב על הספא על הבטן כשהוא כל הזמן עם כיסוי בעניים וכשהוא מסטול מת ולא יכול לראות את שכולם עושים לי .
זה הזמן שהבוס עוזב את בעלי ומוצא לנכון להיכנס ולהצטרף לחגיגת הזיונים, הבוס מלקק לי את הכוס בזמן שאני מקבלת זין גדול עבה ומפחיד – הוא מקבל אותי ומתחיל הוא לזין אותי וככה כל אחד מזין אותי בטורו כשהם גומרים ומשפריצים לי בתוך הכוס ועל השדים על הבטן והייתי כולי מרוחה ומלאה בשפיך .
אחת הנשים ולבשת דילדו ענק עם רצועות נגשת אלי ומתחילה לזין אותי בעוד הבחורה הנוספת מלקקת לי את הכוס את התחת ומחזיקה לי בשדיים – בזמן שגברים מחזיקים אותי עם רגליים וכולם חוגגים עלי הבחורה שהייתה עם הדילדו לא הפסיקה לזין ולקרוע לי את הכוס ואז גם הבחורה השנייה הם מרחו לי גל בחור של התחת והחלו להכין לי את התחת לכבוד הזין –עשו לי סנדביץ' כשאחד מזין בכוס ואחד בתחת ואחד בפה . והם מזינים ומתחלפים הבחורות שהיו איתי התחרפנו ואחלו להחדיר לעצמם בכוס ויברטורים ולזין את עצמם בעוד גברים מזינים אותי ואת דשני הבחורות ביחד איתי הייתה שם אורגיה פראית ונועזת כולם מזינים זה את זה כבר לא יכולתי לדעת מי מזין אותי כשאני כל הזמן מרגישה זין בתוך הכוס ועוד זין בתוך התחת מבלי לדעת מי הוא הגבר שמזיין אותי .
חגיגת הזיונים הייתה בעיצומה וכבר שכחנו מקיומו של בעלי המסכן שישן בחדר מבלי לדעת את שהם כולם עושים לי . כל זה התחיל ממסיבת פשוטה ורגילה בעקבות הדרגה שקבלתי כביכול בעבודה וגלשה לאוגריה פרועה ומטורפת של ממש בניצוחו של הבוס שגרם לכל זה אין לדעת אם זה היה מתוכנן מראש . אבל זה כרגע המצב וזו המציאות של אותו לילה מטורף נועז מיוחד ופרוע . החלטנו לרדת לים נסענו בכמה רכבים ונסענו לים כשאותי ואת הבחורות מזינים ברכב ובהמשך על חוף הים ובתוך המים בים כשכולנו ערומים ומשתוללים על החוף מבלי לחשבן לאלה שעוברים ומסתובבים שם ,כשאת בעלי השארנו בדירה בחדר כשהוא ישן ולא מרגיש בכלום כשהוא מסטול מת ולא יודע את שאנו עושים ואת כל שהם עשו ועושים לי – חזרנו לדירה השעה הייתה כבר 5 לפנות בוקר ונזרקנו כולם על השטיח המרופד שעל הרצפה בסלון כשאת בעלי נעלנו בחדר - כשאנו סחוטים מסטולים ועייפים וכשבעלי המסכן עדין ישן כמו ילד טוב ירושלים
וככה נרדמנו את שנותר מהלילה – בבוקר אני שומעת דפיקות חזקות בדלת חשבתי שאני חולמת אבל כשהתעוררתי הבנתי שזה בעלי המסכן שישן בחדר שהתעורר ומבקש לצאת מהחדר מהר –אני מעירה את כולם כל אחד טופס לו מקום בחדרים כשהגברים לבד והבחורות לבד ואני בחדר של הבנות אני פותחת לבעלי את הדלת הוא יוצא כשהוא לא מבין איפה הוא נמצא – כשהוא שואל למה נעלנו את הדלת ואמרתי אני נעלתי כי לא רציתי שיפריעו לך לשון דאגתי לך שתוכל לשון בשקט ללא הפרעה היות ושתתה המון והייתה מסוטול גמור רציתי שתישן ללא הפרעות הוא מסתובב בדירה רואה את הבוס עדין ישן – גברים נוספים ישנים בחדר אחר איפה את ישנת הוא שואל כאן בחדר הזה עם הבנות עניתי הוא שותק לרגע אגב מה היה בסוף עם הגבר הזה לא הרבה עניתי כמה דקות אחרי שנידמתה הוא גמר ואז הוא התלבש ויצא לפני שהבוס יגיע אני בקשתי מנו לגמור בכדי שהבוס לא יגיע וימצא אותי מזדיינת איתו – אני מבין הוא עונה טוב תכיני לי קפה ונסע הביתה וכך היה הכנתי לו קפה הוא נכנס להתקלח וישב לשתות את הקפה בזמן שאני נכנסתי להתקלח .
ואז השארנו את כולם כביכול לישון ונסענו לבית – מיד לאחר שיצאנו מהדירה כולם התעוור והתחילו להתארגן ליציאה –הבוס מתקשר אלי וישר שואל מה עם בעליך הוא הרגיש במשהו ?אמר משהוא על זה שהוא הי נעול בחדר ? לא הכל בסדר ידעתי להרגיע אותו וסיפרתי לו איזה סיפור כיסוי שאני זו שנעלתי את הדלת מתוך דאגה גדולה לו . יופי אני שמח לשמוע . טוב כפרה ניפגש מחר בעבודה לכי לנוח את בטח שפוכה ומפורקת .
על הבוקר יצאתי למשרד והגעתי לפני כולם נכנסתי למשרד שלי ומשם למשרד שלו ידעתי שהוא יגיע מוקדם ,ואכן צדקתי חכתי לו כשאני שוכבת על השולחן הענק והיפה שלו במשרד כשאני ערומה לגמרי עם רגליים פתוחות הוא לא יודע מזה ,הוא מצלצל אלי לניד לדעת אם אני כבר במשרד ואו מתי אני מגיעה למשרד ואני לא עונה לו , הוא מצלצל ומצלצל כשהוא בינתיים פותח את המשרד אני שומעת אותו במסדרון ולא עונה ,הוא מגיע פותח את דלת המשרד במפתח נכנס ונדהם לראות אותי שוכבת על הגב ערומה לגמרי על השולחן שלו , הוא לא מאבד עשתונות הוא שולף את הזין ומכניס לי אותו לכוס ומתחיל לזין אותי כשהוא אומר לי איזו מתנה של בקור טוב את עושה לי ואוו אני לא מאמין איזו מתנה יפה של בוקר , איך עבר הלילה הוא שואל בעוד הוא ממשיך לזין אותי בהתלהבות ,שתוק !!!! אני אומרת לו זה לא זמן לדיבורים עכשיו – תזין אותי – תזין אותי אני אומרת לו אני צריכה זין בטח שאת צריכה זין הוא אומר ,עם בעל דפוק כמו שלך כל אישה צריכה וחייבת לקבל זין ,במיוחד שרמוטה כמוך חולת זיונים בשביל זה אני כאן בכדי לתת לך זין בכל זמן שתרצי . העובדים והפקידות מגיעות ואנו ממשיכים להזדיין כשאיש לא יודע שאני כבר נמצאת במשרד של הבוס
בעלי לפתע מגיע נכנס ומגיע למשרד דופק בדלת המשרד שלי וכשהוא לא שמע אותי הוא מזיז את הידית של דלת המשרד פתוח הוא נכנס ומתיישב ליד השולחן שלי – כי הוא הבין שאם הדלת לא נעולה סימן שאני כאן בסביבה או שאולי יצאתי לכמה דקות ועלי לחזור. זמן קצר לאחור שהוא יושב וממתין לי במשרד הוא מחליט להתקשר אלי לניד אני עונה לו בזמן שאני מקבלת זין – איפה את ? אני עוד מעט מגיע תחכה לי ,אני אומרת הוא מתיישב ואנו מזדיינים ורואים את בעלי במצלמה כשהוא יושב ומחכה לי בעוד אני מקבלת זין ללא ידעתו ,הבוס מתעצבן מה הוא עושה החמור הזה כאן על הבוקר –כשהוא מזין אותי עוד והרבה בכוונה על מנת לתת לבעלי הפרייר לחכות .עד שיתייאש וילך הבוס מסובב אותי כשאני עם השדיים על השולחן בחצי דוגי כזה כשאני עומדת עם רגליים פתוחות ומסתכלת על בעלי בעוד אני מקבלת זין , תסתכלי על האפס הזה תסתכלי עליו הבוס אומר לי בעוד הוא ממשיך לזין אותי חזק כשהוא מזין וקורע לי את הכוס , איך זה לקבל זין בעוד את מסתכלת על בעליך שלא יודע את שאני עכשיו עושה לך ? כשהאפס יושב ומחכה לך כמו פרייר- מדהים -זה מדהים אני עונה - זה מטריף אני אוהבת לבגוד בו עם גבר שמצליח לרגש ולזין אותי טוב –אני אוהבת את זה מרגש נועז מיוחד מטריף אני לא מורידה את העניים מבעלי וכל הזמן מסתכלת עליו במצלמה בעוד הבוס שלי מזין וקורע לי את הכוס ,זה טוב !!! טוב לך זונה ,טוב לך זונה שואל הבוס בעוד הוא נטרף לזין אותי ככה בעוד הוא מסתכל על בעלי ביחד איתי ,כן זה טוב – ממי זה טוב כן תזין ,תזין אותי , אני אוהבת לקבל זין בזמן שאני מסתכלת ככה על בעלי האפס להבין כמה טוב לקבל זין כשהוא לא יודע מזה כלום ומבלי שהוא יודע את שאני עושה ואת שאתה עושה לי זה מרגש –זה טוב זה מחרמן –זה מטריף כן תזין עוד ממי חזק חזק תקרע אותי הבוס מגביר את קצב הזין וגומר לי בכוס בעוד הוא מחזיק לי בשדיים בשתי הידיים כשהם מתנדנדות מעל השולחן וממשיך לזין אותי ואני גומרת חזק ביחד איתו , הוא קנאה מאד מבעלי וגם מאותם גברים שזכו לזין אותי לעני בעלי לאחר שהם רכשו אותי ממנו .הוא היה מת להיות אחד מאלה שמזין אותי מול הפרצוף של בעלי ואז לראות את התגובות של בעלי כשכל הזין שלו עמוק אצלי בתוך הכוס .לזין אותי ולשמוע איך שבעלי המסכן מילל- בוכה מקלל מקטר ומתחנן לגעת בי והבוס מסרב ולא נותן לו לגעת ,לראות את בעלי מזיע ומרגיש אפס של ממש – להגיד לבעלי תראה זבל תראה איך אני מזין לך את האישה –תראה איך מזינים זונות – ככה מזינים זונות ככה מזינים שרמוטות ככה אני נוהג לזין לך את האישה בכל יום בזמן שאתה יושן ובזמן שאתה בעבודה ואו כשאתה יושב כאן ומחכה שהיא תצא מהזין שלי .זה גם מה שאני אוהבת לתת לבעלי להרגיש אפס להרגיש לא רצוי להרגיש פרייר כשגברים מזינם וטוחנים אותו ממול העניים שלי מבלי שהוא יכול לעשות כלום כי אין דבר יותר מרגש יותר מטריף ומחרפן מלזיין אישה ממול הפרצוף ש הבעל כשהבעל יושב כנוע מושפל וחסר אונים ושליטה מבלי שהוא יכול לעשות כלום .
הבוס שלי שנא את בעלי שנאת מוות וכל המשחק שהוא שיחק אותה עם בעלי שהוא כביכול אוהב מאד את בעלי היה הכל מזויף ואני ידעתי את זה היות והייתה בו קנאה חולנית על בעלי כשהוא לעולם לא הבין מה אני עושה עם בעל כזה דפוק , תמיד כשבעלי היה בא לבקר אותי הוא דווקא היה קורא לי למשרד ומזין אותי במשרד בעוד הוא משאיר את בעלי לחכות דקות ארוכות ליד השולחן שלי בעוד אנו מזדיינים ומסתכלים על בעלי דרך מסך הפלזמה שמחוברת למצלמה שנמצאת בחדר שלי , הוא אהב לזין אותי עמוק חזק נועז בעוד הוא מסתכל על בעלי וכשאני מזדיינת עם הפנים לכיוון מסך הפלזמה , תסתכלי על האפס שלך הוא אומר לי – תסכלי על הפרייר שלך כמה הוא נראה מסכן –איך שאת מוצצת ומזדיינת מתחת לאף שלו והוא יושב כמו פרייר ולא יודע מכלום , כשהוא מחזיק לי בשדיים מקפצץ ומקפיץ לי אותם ומזין אותי בתנוחות נועזות ובתנוחת דוגי נועזת כשאני עם השדיים שמתנדנדות מעל שולחן העבודה שלו כשהוא מזין וממלמל לעצמו תראה פרייר תראה אפס איך שאני מזין לך את האישה איך שאני מרחיב וקורע לך אותה ואתה יושב ומחכה שהיא תצא כמו פרייר אמיתי , ואוו כמה הייתי רוצה שתראה עכשיו את מה שאני עושה לאשתך הזונה הזו מה שאני עושה לשרמוטה שלך , כמה הייתי מת לעשות לה את זה ממש מול הפרצוף שלך שתראה מה אני עושה לאשתך בכל פעם שאתה בא לבקר אותה . כמה הייתי מת לזין ולקרוע לך אותה ככה ממול העניים שלך ולהסתכל לך בעניים כשכל הזין שלי בחור של התחת של אשתך הזונה בזמן שאתה יושב ממולי קשור כנוע וחסר אונים ורואה איך אני הבוס שלה החבר הטוב שלך מזין לך את האישה ממולך הוא ממשיך למלמל עם עצמו בעוד הוא קורע לי את הכוס ואת התחת .
הוא אהב ונטרף לזין ולקרוע אותי ולגמור לי בכוס ובפה בזמן שהוא מסתכל על בעלי ולא מוריד את העניים ממנו – זה גרם לזין שלו לעמוד חזק כמו טיל ולחדור בי חזק ובנועזות מטורפת הייתי מרגישה את כל הזין הענק שלו נכנס בתוכי חזק - וממלא אותי כשהכוס נקרע מתרחב ומקבל את צורת הזין שלו , הוא דרש ממני לא להתנשק בכלל עם בעלי ולא לתת לו לגעת בי – לא להתפשט ממולו ולא לתת לו לראות אותי בעירום הקנאה שלו על בעלי הייתה מטורפת ומוזרה ביותר ,כשאני משתדלת לעשות את כל שהוא מבקש ממני ,בכל פעם שהוא היה שומע שבעלי נישק אותי או נגע בי בכוס או ראה אותי בעירום הוא היה מתעצבן ומקנא מאד הוא היה מיד מוציא את הזין ומכניס לי אותו לכוס ואז מזין אותי בכוח חזק עמוק עד שהוא היה גומר לי בתוך הכוס או בתוך הפה עמוק בגרון - ואני אהבתי את זה מאד – אהבתי לראות אותו בטירוף – אהבתי לראות אותו מתחרפן ממני - וכשהוא חיפש , ומחפש כל הזדמנות על מנת לזין אותי במיוחד כשזה היה נעשה מתחת לאף של בעלי וכשאני שומעת אותו מדבר על בעלי בזלזול –בלעג , וצוחק ממנו , כן אהבתי מאד את הראש הפרוע שלו את הלא צפוי שלו כשאף פעם לא ידעתי את שהוא מתכנן עלי כשהייתי מוצאת את עצמי לפתע ללא תחתונים בכל מני מקומות וכשהוא היה מזין אותי במקומות לא צפויים ובמקומות מזדמנים וגומר לי בכוס . ואו כשהוא היה מעמיד אותי במצבים של אין ברירה מול החברים שלו שחיפשו בכל דרך לזין אותי . כשהוא היה מציג אותי לראווה ונותן לי תחושה של זונה – להרגיש זונה מופקרת אמיתית –כפי שאני רוצה אוהבת ומפנטזת בכל זמן שאני חרמנית ומאוננת עם עצמי.
אני כמה מנגבת את עצמי מסדרת את עצמי מתאפרת ואז יוצאת מדלת הצדדית של המשרד של הבוס שהכין קודם לכן במהלך השיפוצים והשינויים שהוא עשה במשרד היות והמשרד הוא בקומת קרקע ואני נכנסת מהדלת הראשית כאילו זה עתה הגעתי למשרד ,אני נכנסת למשרד שלי ורואה שם את בעלי ,מה קרה על הבוקר אני שואלת את בעלי ,ומה קרא רק עכשיו הגעת הוא שואל אותי לאחר שיצאת מהבית לפני שעתיים הייתי חייבת ללכת לבנקים ולדואר לסדר כמה דברים עניתי ומה איתך סתם לא היה לי מה לעשות והחלטתי לשתות איתך קפה בשמחה עניתי הכנתי לו קפה ושישבנו זה מול זה ,בעלי כמובן לא ידע שבמשרד של בעלי יש דלת צדדית החוצה שמשם גם הבוס יצא ואז כעבור זמן הוא מגיע מדלת הראשית כאילו זה עכשיו הוא מגיע אומר בוקר טוב לוחץ את ידו של בעלי ונכנס למשרד שלו –הייתי כבר בבנק ובדואר אני אומרת לבוס – מה כבר הספקת לסדר את זה כן יצאתי מוקדם ישר מהבית כל הכבוד הוא אומר .הוא קורא לבעלי לשבת איתו לקפה ,בעלי מתיישב מול הבוס והם שתו יחד קפה ודיברו על המסיבה שהייתה וסתם על דברים כליים ובסוף אומר שלום והולך , נכנסתי למשרד של הבוס לבדוק מה קורא וכשהבנו שבעלי לא יודע מכלום ולא חושד בכלום פרצנו יחד בצחוק כמנצחים על התעלולים שלנו.הוא מחבק אותי ואומר לי יש לי הפתעה בשבילך ,הזמנתי שי חדרים מפוארים במלון מאד יוקרתי באילת אחד לך ולפרייר ואחד ולי עם דלת בין החדרים שנוכל להשתולל לנו שם ,אבל אני רוצה שהילה תמסטלי ותרדימי את בעליך מבינה אני רוצה גם הלילה לשון איתך אבל הפעם אני רוצה שתחכי לי עם כוס פתוח וכשת עם כיסוי בעניים בא לי להפתיע אותך הלילה , אני מחפשת את ההזדמנות ומגישה לבעלי שתייה כשבכוס השתייה כדור שינה חזק – הוא עולה למיטה ונרדם אני משאירה את הדלת פתוחה מתארגנת שמה כיסוי בעניים ונשכבת על המיטה ערומה ללא תחתונים ללא חזייה ומחכה ליוני הבוס שיבוא ויפתיע אותי .
אני שומעת את דלת החדר שלי נפתחת כשגבר שממולי מתנשף כמו ינשוף מה אתה מתרגש ממני אני שואלת את יוני שעומד בפתח החדר שינה ומסתכל עלי – הוא לא ענה – כשלפתע אני מרגישה שקושרים לי את הידיים ואת הרגליים לצדדים כשאני ערומה לגמרי שוכבת על הגב ועם כיסוי בעניים התרגשתי מאד וציפיתי ליוני הבוס שיתחיל לרגש ולענג אותי אבל לפתע אני מרגישה הר אדם עולה עלי כשהוא מתנשף ומכניס לי את הזין לכוס נסתי לזוז ולהתנגד להוריד את הכיסוי מהעניים אבל ללא כל הצלחה הייתי קשורה היטב גם בידיים גם ברגליים –מי אתה – מי אתה אני שואלת והוא לא עונה ומתחיל לזין אותי הזין שלו היה גדול ועבה מאד והגבר שהיה עלי היה גדול וכבד אבל מי אתה אני שואלת שוב ושוב כשהוא מזין אותי מבלי להוציא מילה מהפה הרגשתי את הכוס שלי נקרע היות והזין שהיה בתוכי היה עבה עבה עבה מאד מאד כמו פרק יד של גבר – הוא היה גדול כשהוא מזין אותי וזיעה מטפטפת מגופו על גופי .
הוא מרים לי רגליים למעלה על הכתפיים שלו כשהם פתוחות ומתחיל לזין אותי בכוח בעוצמה לא יכולתי יותר והתחלתי לצעוק מכאב אבל הוא סתם לי את הפה ועד מהרה הוא הכניס לי מטפחת מגולגלת לתוך הפה ועל זה הדביק לי פלסטר רחב שלא אוכל לצעוק .
נסתי להתנגד לזוז ולא יכולתי הוא זין אותי חזק בעוצמה ללא רחמים וקרע אותי במשך שעה שלימה ללא הפסקה מבלי שהוא גומר נכנסתי ללחץ אבל נסתי להרגיע את עצמי –נסתי לשחרר את הגוף שלי ולהרפות את שרירי הבטן והכוס על מנת שהכאב יהיה חלש יותר אבל הזין היה כל כך עבה שזה לא עזר הוא נתן לי להריח חומר ממסטל שנקרא פופירס למי שמכיר כשאני עם מטפחת בתוך הפה ופלסטר על הפה כך שללא כל ברירה הייתי חייבת להריח את זה עוד ועוד והתחלתי להתמסטל עד שהפכתי לסמרטוט רצפה הפכתי לגוש בשר כשאני שוכבת קשורה עם רגליים פתוחות על הכתפיים שלו כשאני מסטולית וחסרת יכולת התנגדות הוא לא הפסיק למרוח על הזין ג"ל וגם על הכוס{ג"ל סיכה מהסוג {LOVE GEL על מנת שהזין שלו יכול להיכנס חופשי זכור לי שנרדמתי מרוב שהיתי מסטולית מהחומר שהוא נתן לי להריח כשהראש היה מאד מסוחרר בעוד הוא לא מפסיק לזין אותי . הזין אחל נכנס חופשי והכוס היה כבר פתוח מורחב וקרוע מאד רק אז התחלתי ליהנות אבל אז הוא מוציא מהפה את המטפחת כשלפתע אני מרגישה זין גדול עמוק בתוך הפה בעוד הוא ממשיך לזין אותי בכוס היה זה גבר נוסף שהצטרף לחגיגה לא ידעתי מי הוא הגבר השני וקיוויתי שזה יוני הבוס בל עד מהרה הבנתי שזה לא יוני הבוס זה היה גבר נוסף שאין אני מכירה שאחל מזין אותי בפה עד הגרון בעוד השמן הגורילה הזה ממשיך לזין אותי בכוס כשהכוס שלי פתוח מורחב וקרוע עד מאד . רק אז הוא אחל המניק לדבר כשהוא אחל לומר לי אני אוהב לקרוע אותך את זונה את שרמוטה וזונות צריך לזין מבינה שרמוטות צריך לזין מבינה ?
לא יכולתי לענות כי היה לי בפה זין של הגבר השני . רק כעבור שעתיים של זיון פרוע ורציף הוא אחל לשאוג כמו אריה בר כשהוא גומר לי בתוך הכוס וממלא לי את הכוס בשפיך הוא רק מוציא מתוכי את הזין הגבר שהיה עם הזין בפה שלי תופס את מקומו ומתחיל אף הוא לזין אותי בכוס הכוס היה רטוב ומלא בשפיך שהזין של הגבר השני אחל מחליק לי בתוך הכוס ותוך זמן קצר הוא גם גומר לי בכוס אבל אז שוב הגורילה עם הזין העבה מתחיל שוב לזין אותי בכוס הזין אחל נכנס בקלות היות והייתי כבר פתוח קרועה ומורחבת ומלאה בשפיך החומר שהרחתי גרם לי להרגיש בעננים כאילו אני על איזו ספינה ששטה בים עולה ויורדת על הגלים שבים התחרמנתי ונתתי לו לזין אותי כשהוא ראה שאני חרמנית ומגיבה לזין שלו בחיוב הוא שיחרר אותי והתחלתי להשתולל עם הכוס בעוד הזין שלו הגדול העבה חוגג עמוק בתוך הכוס שלי אני מתחרפנת מזה להרגיש עד כמה אני פתוח קרועה מהזין הגדול הזה הכאב שהיה לי התחלף בריגוש ובחרמנות מטורפת שהיתי בה פתחתי רגליים פתחתי את הכוס ככל שיכולתי ונתתי לו לזין אותי חופשי אני על סף גמירה ומתחילה להתפתל מעונג והוא משתולל לי בתוך הכוס הוא מוציא מהכוס את הזין כשגבר נוסף עולה עלי ומתחיל לזין אותי בהתלהבות וגמר בתוכי תוך רגעים ספורים הוא מוציא והינה עוד גבר עולה עלי ומתחיל לזין אותי ככה אחד אחרי השני היו עולים עלי מכניסים גומרים ומוציאים מבלי שאני ידעת מי הם הגברים האלה וכמה גברים היו בדירה בחדר השינה שלי איש מכל גברים האלה לא החזיק מעמד הם היו מכניסים ותוך כמה רעים גומרים וקמים הכוס שלי היה מוצף בשפיך חלק מהם אוננו מעלי וגמרו לי על השדיים על הבטן ובתוך הכוס כשהם ממלאים לי ומציפים לי את הכוס בשפיך
הדלת החדר נפתחת שוב ואני מרגישה שרוב הגברים הולכים והשמן חוזר לזין אותי עם הזין העבה שלו שאחל חודר ונכנס בקלות רבה התחרמנתי מזה מאד אני גומר אני גומר אחל הגבר השמן לומר בקול רועד ואני גומרת ביחד איתו כשאני והוא צורחים מהטירוף שהינו בו
רק נס היה שבעלי לא התעורר מזה היות ולנו יש בית גדול והחדר שלי רחוק מחדר השינה שלו והדלתות של החדרים סגורים והוא גם עם כדור שינה הוא גומר לי שוב עמוק בתוך הכוס ביחד איתי רק אז הוא מוריד ממני את כיסוי העניים ומשחרר לי את הידיים שהיו כל הזמן קשורות ואני נדהמת לראות ממולי גבר שמן מאד גדול מאד אולי בגובה של 185 עם זין גדול בגודל של כי 20 ס"מ אבל עבה עבה עבה מאד כשגבר נוסף יושב על הכורסא ומסתכל עלינו היה זה הגבר שקודם לכן זין אותי בפה ובכוס ויוני הבוס יושב לו בשקט ממלינו על כורסה אחרת כשהוא ערום מאונן וצופה בשקט בכל שהגברים האלה עשו לי
בן זונה אמרתי ליוני אתה רוצה להגיד לי שכל הזמן הזה הייתה כאן –כן כל הזמן הזה הייתי כאן וצפיתי בכל שהם עושים לך וגמרתי בצרורות פעם אחר פעם נטרפתי לראות אותך כנועה ונקרעת על ידי גברים צעירים וחרמנים שדאגתי להביא לך - שאין את מכירה בכלל ולקבל זין כזה גדול ועבה עמוק בתוך הכוס שלך זו הייתה אחת הפנטזיות הכי פרועות שלי לעשות איתך . הוא חיכה ששתי הגברים הנותרים ילכו ואז הוא אחל ללקק לי את הכוס בהתרגשות מטורפת כשהוא מתחיל אז גם לזין אותי על מנת להרגיש את כל מה שהגברים הרגישו בתוכי בזמן שהזדיינתי איתי לעני יוני הבוס . רק אז נרדמנו את שנותר מהלילה הזה ואז בבוקר מוקדם הוא קם ומיהר ללכת בטרם בעלי מתעורר . כשהוא מזכיר לי שבשבוע הבא אנו נוסעים לאילת
ההמשך יבוא ............
אשמח לקבל תגובות מפורטות על כל שכתבתי כאן ויש לי גם סרטונים מחוויה זו ומחוויות אחרות שאולי אוכל לשלוח למי שיפנה אלי בצורה רצינית ועם פרטים מלאים ומפורטים עדיף עם תמונות .
ואם תרצו לרכוש אותי מבעלי על מנת לחוש וליהנות ממני מחוויה מטריפה אמיתית ונועזת אז כתבו אלי אבל רק עם פרטים מלאים ומפורטים עם התיאור והפנטזיות שלכם עם תמונות רגילות ברורות שלכם ואולי גם עם תמונות נועזות שלכם להתרשמות אמיתית שלי ואת זה שילחו ישירות לאיימל האישי שלי שהוא :- taliron45@walla.com
לטלי ורוני נשואים ..