סקס חרדי ברכב א'

הסיפור שלי אמיתי בהחלט, וכמובן שגם התמונות,
אני אכתוב אותו במלואו בלי לשנות פרטים ומיקום כי אין מצב שידעו מי אני, ואשמח לקבל תגובות..

אז נתחיל, קוראים לי רון, אני בחור חרדי גבוה ויפה מאוד, תמיד התחילו איתי בחורות, אבל לא היה נעים לי להחזיר להם כי אני חרדי, וכמובן שגם לי יש יצר עריות ולאט לאט התחלתי לפנטז על כל מיני בחורות שהתחילו איתי כמובן שיותר מזה לא העזתי לעשות כלום,
הייתה לנו שכנה אחת שהיו לה שדיים גדולים ושאני אומר גדולים אני מתכוון ממש גדולים, מאז שראיתי אותה נכנס לי בראש הפנטזיה הזאת שאני רוצה לזיין מישהי עם שדיים גדולים להרגיש איך שהם נמרחים עלי, ללקק אותם ולזיין אותה בין השדיים המחשבות האלה פשוט הטריפו אותי,
נכנסתי לאתר מסויים שאפשר לפרסם בו מודעות של הכרות וכו, וכתבתי שאני מחפש מישהי עם שדיים גדולים, אמרתי לך תדע מה יצא מיזה.. אולי..

אחרי שבועיים בערך אולי קצת יותר קיבלתי מייל מאיזה בחורה מחיפה שאומרת שיש לה חזה גדול די דאבל 85
בתור גבר חרדי לא ממש ידעתי מה אומרת המידה הזאת אז כתבתי בגולל תמונות את המידה וראיתי שזה שדיים ממש עצומים..
לא יכולתי להתאפק ותוך כמה זמן יצרנו קשר טלפוני ושאלתי אותה למה בדיוק היא בחרה בי מיתוך הרבה מודעות שהיו שם..
לא האמנתי למה שהיא אמרה לי.. אני חרדית, כמוך, ואני יודעת שאתה לא תספר את זה לאף אחד, כי תחשוש לספר, וגם אני לא יספר, אז ככה זה הכי דיסקרטי שיכול להיות, את האמת הסכמתי איתה..
דיברנו כשעה בערך שבתוכה גמרתי פעמיים רק מהתאורים שלה מה היא תעשה לי..
ואיך בדיוק היא אוהבת את זה..
אחר כך שמצאתי חן בעינייה עברנו לשיחת וידאו ראיתי את השדיים שלה מכוסים בחולצה שהייתה רופפת ולא ראו כלום אז היא הרימה אותה וראיתי אותם מכוסים בחזייה בצבע תכלת פשוט כזה אמרתי לה שאני רוצה לראות אותם ממש, רק אחרי שניפגש היא קבעה..
וככה דיברנו במשך שבועיים עד שכבר עמדתי להתפוצץ ואמרתי לה זהו זה חייבים להיפגש..
אבל איפה נעשה את זה היא שאלה?
וגם אני שאלתי.. קבענו שנעשה את זה ברכב..
לפי מה שהיא אמרה היא הזדיינה רק פעם אחת במשך החיים שלה וגם זה היה לפני שנה וחצי, זה הטריף אותי הרבה יותר, שכרתי רכב ויצאתי לחיפה, בדרך נזכרתי שצריך קונדומים, ולא ידעתי מה לעשות, כי איך אני בחור חרדי יכנס לקנות דבר כזה..
אז נכנסתי לבית מרקחת של סופר פארם ומכרתי למוכר שם סיפור בסוף יצאתי עם הקופסה הנחשקת בדרכי לחיפה..
בדרך דיברנו בטלפון והיא אמרה שהיא ממש מתרגשת וגם קצת שמעתי את זה בקול שלה שרעד טיפה..
אני לא מפסיקה להרטיב, אל תדאגי אמרתי לה, אני יטריף אותך היום כמו שאף פעם לא הרגשת, בסופו של דבר נפגשנו בשכונה שלה בחיפה ואז היא הציעה שניסע לים היא מכירה שם הרבה מקומות שקטים במיוחד בתקופת החורף שאין הרבה אנשים,
הגענו לים, יצאנו מהרכב וישבנו ליד הרכב, הדלקתי סגריה והיא גם ביקשה, את מעשנת?
ממש התפלאתי, אני לא מעשנת היא אמרה אבל זה בטח ירגיע אותי, ראיתי שהיא ממש בלחץ אז הנחתי עליה יד לבבית על הכתף ומשכתי אותה אלי במין חצי חיבוק מקרב,
זאת הייתה הפעם הראשונה שנגעתי בה, והיא הייתה רכה ונעימה כזאת תחושה של התמכרות, ואני לא יכול להפסיק להסתכל לה על השדיים שלא כל כך בלטו עקב הלבוש המסורתי שלבשה,
תוך כדי החיבוק הצמדתי אותה אלי בשביל להרגיש את החזה שלה עלי,
ואז לחשתי לה באוזן, את פשוט יפה, היא חייכה והסמיקה קצת, וגם החזה שלך כל כך נעים כשהוא עלי, היא המשיכה לחייך,
שאלתי אותה אם זה כיף לה שאני מחבק אותה ככה ומחמם אותה (יחסית היה קריר בחוץ)
היא אמרה שזה נעים ואז הכנסתי יד מתחת לסריג שלה
ואמרתי לה בואי נכנס למושב האחורי הרמתי לה את הסריג וראיתי לפני עור לבן חלק ויפיפה..
אף פעם לא ראיתי כזה עור לבן ויפה, התקרבתי אליה ולחשתי לה באוזן, אז הולכת לקבל פינוק עולמי, אני ממש מחכה כבר לפינוק הזה הרבה מאוד שנים אמרה לי..

המשך יבוא... מקווה לקבל מכם תגובות

ahron20@ovi.com