דייט לילי | Date Nightשון לוי, הבימאי של קומדית הפעולה שוברת הקופות "לילה במוזיאון" מכה שנית, הוא מלהק בסרטו החדש "דייט לילי" שניים מהקומיקאים המובילים בימינו, סטיב קארל (בתול בן 40) וטינה פיי (בייבי מאמה). פיל (קארל) וקלייר פוסטר (פיי) הם זוג נשוי ואוהב עם שני ילדים, ובית בפרברי ניו-ג'רסי. אחרי שהם חווים בפרידה קשה וכואבת של זוג חבריהם הטובים ביותר, אשר חיו בזוגיות דומה מאוד לזו שלהם, הפוסטרים מתחילים לחשוש שאולי גם השיגרה האדישה שלהם תיצור אצלם פרידה בלתי נמנעת. ובניסיון להכניס טעם חדש לחייהם, הם יוצאים מידי שבוע ל"דייט רומנטי". אבל גם הדייטים הללו נמרחים על שיחות נדושות בדבר החובות והמטלות הביתיים, ושוב אובד להם הטעם בחיי הנישואין. עד ש...ערב אחד באחד מהדייטים הללו, הם מסתבכים שלא באשמתם בדבר מסוכן ולא שיגרתי, אך עם עלילה משעשעת, הגורם להם להבין ולהרגיש כמה לפעמים השיגרה הנדושה והשקטה היא היפה מכולם.

קטגוריה: סרטי קומדיה
צפה בסרט זה במסך גדול יותר ובאיכות טובה יותר!
או
http://www.megavideo.com/?v=46851QFT


הנסיך הפרסי: חולות הזמן כולל תרגום

מיוצרי טרילוגיית "שודדי הקאריבים", נסיך ממלכת פרס של המאה השישית, דאסטן, חייב לחבור לטמינה, נסיכה אקזוטית, על מנת למנוע מרודן אכזרי לשים ידיו על מתנה מהאלים אשר באמצעותה ניתן לחזור אחורה בזמן ולשלוט בעולם כולו.
קטגוריה: סרטי פעולה
צפה בסרט זה במסך גדול יותר ובאיכות טובה יותר!
או
http://www.megavideo.com/?v=E52YGK2Lמסדר הכאוס | Order of Chaos
מותחן המספר על מערכת היחסים בין שני עורכי דין וקולגה שלהם בדרכם התחרותית להתקדם בחברה בהם עובדים כמה שיותר גבוה ובחייהם האישיים.
קטגוריה: סרטי פעולה
צפה בסרט זה במסך גדול יותר ובאיכות טובה יותר!
או
http://www.megavideo.com/?v=E4OJ4CZ9
קיק אס | Kick Ass


דייב ליזווסקי, תיכוניסט לוזר ומעריץ של חוברות קומיקס, מחליט להפוך לגיבור-על. זאת למרות שאין לו כוחות מיוחדים, הכשרה, או סיבה מספיק טובה לעשות זאת.

חלק 1:
http://www.megavideo.com/?v=L0FYUQX2
חלק 2:
http://www.megavideo.com/?v=GONUSCODהצריף | The Cottage


קומדית אימה אפלה. לאחר שתוכנית החטיפה לא כל-כך מצליחה, דייויד ופיטר מוצאים את עצמם על גבול השפיות בכפר נידח. לאחר שלא הצליחו להשתיק את בעל הבית מצבם הופך לגרוע כאשר הם נרדפים בידי החטופה. אך מצבם של כל הארבעה ממשיך להחמיר כשהם נאלצים להתמודד פנים מול פנים עם פסיכופת מעוות החושף סוד אפל וזוועתי.

http://www.megavideo.com/?v=FVCDWVW0המעקלים | Repo Men

בעתיד הלא רחוק, מגיפה אשר גורמת לאיברים פנימיים נזק קשה תוקפת את העולם כולו. מתוך האסון מגיעה חברה ביוטכנית בשם The Union אשר מציעה לאנשים השתלות איברים עבור מחיר. אלה אשר לא מסוגלים לעמוד בתשלומים נרדפים ע"י אנשים מטעם החברה.
צפה בסרט זה במסך גדול יותר ובאיכות טובה יותר!
או
http://www.megavideo.com/?v=R8EYVXSH

קרדיט לי