אירגונית ממוחשבת

הצג גירסה מלאה : פנטזיה המורה המוכשרDr. Music
16-09-2010, 17:46
[כותרת ראשית]המורה המוכשר[/כותרת ראשית]הכל החל כשהייתי בן 15. הוריי נפרדו, אבא עזב את הארץ והתחתן ואני נשארתי עם אימא. אני בן יחיד ואימא היא עקרת בית שמנה מאוד עם חזה גדול.
אמא מאוד תמימה, היא וסקס שני עולמות נפרדים, והיות ואני ואמא נשארנו לבד בבית התחלתי לשלוח ידיים לעברה. אמא לא אמרה לי דבר כשנגעתי בה ולא התנגדה, אך יותר מלגעת בה לא העזתי. נכון שמידי פעם ראיתי את אמא עירומה לגמרי, אך גם אז לא עשיתי כלום, רק הרגשתי את הזין עומד לי.
אמא לא עשתה מאמצים מיוחדים להסתיר את גופה ממני וכשראיתי אותה עירומה, שנינו עברנו על כך לסדר היום עד לפעם הבאה. גם אמא ראתה אותי עירום לגמרי וגם אז לא התייחסנו לכך כלל.
בתור גבר, לא אשקר ולא אסתיר את העובדה, שמאוד רציתי לזיין את אמא, רק לא ידעתי איך להתחיל בזה ומתי.
התשובה להתלבטותי הגיעה ממקום לא צפוי כלל.
היה זה יום חורף קר וגשום מאוד. כשהגעתי הביתה מבית הספר אמרתי לאמא שזהו יום הורים. כשאמא התפלאה ושאלה מדוע מודיעים מהיום להיום, עניתי לה שהודיעו על כך כבר לפני שבועיים ושכחתי לספר לה. אמא נשקה לי, חייכה, ואמרה שנלך ביחד לבית הספר היות והיא לא יודעת איפה הכיתה שלי בדיוק.
ואז ראיתי את אמא מתפשטת מולי. כשהייתה עירומה לגמרי, שמה עליה מעיל פרווה ללא כפתורים, והדקה אותו למתניה בחגורה בלבד. הייתי כל כך מחורמן מגופה העירום של אמא, ששכחתי בכלל לשאול אותה למה היא עירומה מתחת למעיל.
היא קראה לי לבוא ויצאנו מהבית. הגשם המשיך לרדת ואפילו התחזק, כך שהגענו רטובים לגמרי לבית הספר. אז התברר לנו שאיחרנו מאוד, ונישאר רק המורה עומד בפתח, לאחר שכבר סגר את כל האורות בבית הספר, מחכה שהגשם יחלש כדי שיוכל לצאת. אמא הסבירה למורה, שלא הסיר ממנה את מבטו, שאיחרנו בגלל הגשם, והוא הזמין אותנו להיכנס לבית הספר, והוביל אותנו לאולם ההתעמלות שהיה קרוב לכניסה.
המורה הדליק את האור וסגר אחרינו את הדלת. באולם ההתעמלות היו מספר מזרונים מונחים על הרצפה בתפזורת, ולאחר שאסף אותם בשתי ערימות, אחת מול השנייה, ביקש אותנו לשבת. המורה ואני ישבנו אחד ליד השני על ערימה אחת, כשאמא מנסה להתיישב מולנו.
ואז - אולי בגלל נעליה הרטובות - החליקה אמא כשפלג גופה העליון על המזרון, ורגליה פשוקות לרווחה על הרצפה. הפישוק היה כה גדול, שאני והמורה יכולנו לראות לה את הדגדגן שמאוד בלט וממש יצא החוצה מהכוס. המורה נישאר כדקה או שתיים יושב ומתבונן בעיון אל בין רגליה הפתוחות של אמא. כשהתעשת וקם, קשה היה שלא להבחין בבליטה שבמכנסיו. הוא נתן לאמא יד והיא התיישבה כשפניה מתחככות באיבר מינו ואחר כך חזר לשבת לצידי.
אמא הרימה רגל וחלצה נעל ולאחר מכן את השנייה, והסבירה שההחלקה נבעה מנעליה הרטובות. המורה הציע לאמא לשכב קצת על המזרונים ולהירגע, דבר שאמא עשתה בשמחה. היא נשכבה על גבה ופתחה את רגליה לרווחה ממש מול פניו של המורה שעמד עתה על ברכיו, מנסה לסדר את המזרונים כך שאמא לא תחליק.
המורה, שכבר לא יכול היה להתאפק, החל להוריד את מכנסיו ותחתוניו ובזמן שהוא מתפשט אמא החלה לשאול אותו איך אני בלימודים.
- "תיכף אזכר" - אמר לאמא - וצלל עם ראשו בין רגליה. אמא גנחה ונאנחה בקולי קולות ואחר זמן מה שמעתי אותה צועקת - "אני גומרת אני גומרת". המורה עלה עליה וחדר לתוכה תוך כדי שהוא מתנשף ואומר שאני בסדר גמור בלימודים. ואז אמא רוכבת לו על הזין ושדיה מקפצים חופשי מולי ומול המורה, ואני רואה איך המורה גוהר על אמא ומזיין אותה בתחת כששדיה עולים ויורדים בטירוף. ופתאום הוא אומר לי - "בוא תתפוס לאמא שלך את השדיים שלא יכו על ביטנה" - ואני, שכבר הייתי גם עירום לגמרי ואוננתי, וכלל לא היה איכפת לי שהמורה רואה לי, ורואה אותי מאונן, התקרבתי לאמא עם זין עומד ותפסתי את שני שדיה, ובזמן שהמורה מזיין את אמא אני עיסיתי לה אותם. ואז המורה גמר בין רגליה של אמא ויצא ממנה ושכב עירום לגמרי על הרצפה שאיברו רפוי ורטוב. אמא, ששכבה על המזרון על גבה, פתחה את החגורה ונתנה למעיל להיפתח לגמרי.
המורה ראה את אמא שוכבת עירומה לגמרי על גבה, רגליה פתוחות לרווחה, וכל הכוס רטוב ונוזל. אמא שכבה כך, עצמה את עיניה, ולא היה איכפת לה כלל שאני והמורה רואים לה את הכל.
לפתע המורה פנה אלי, הפתיע אותי ואמר לי - "עלה על אמא שלך וזיין אותה כי אני רוצה לאונן ולהסתכל". לא חיכיתי הרבה וקיימתי עם אמא יחסים מלאים, ולהפתעתי הרבה אמא שיתפה איתי פעולה לאורך כל הזיון, וגם יכולתי לראות את המורה מאונן, ובאחד משלבי הזיון שלי הוא הצטרף לזיון ואני והוא זיינו את אמא שהמשיכה לשתף פעולה.
לאחר שנרגענו כולנו התלבשנו ויצאנו ללכת הביתה אך עדיין ירד גשם. המורה הציע שאני ואמא נחכה כאן והוא ילך להביא את האוטו שלו לכאן והוא ייקח אותנו הביתה, אני ואימא הסכמנו וכשהוא החל ללכת הוא אמר שזה ייקח קצת זמן כי האוטו שלו קצת רחוק משם והלך.
אני ואימא חיכינו לו, היה ממש חושך אני חושב שבגלל הגשם היה אפילו הפסקת חשמל ברחוב כי הוא היה ממש חשוך אפילו אור ברחוב לא היה.
כנראה שהיתי עוד מחורמן על אמא ולכן עמדתי מאחוריה, הרמתי לה את המעיל, הוצאתי את הזין לחופשי וחדרתי לאמא מאחור ואימא לא התנגדה למעשיי בה. היא פתחה את רגליה ולא אמרה לי כלום.
המורה הגיע עם האוטו שלו קרוב אלינו כך שעם אורות האוטו שלו הוא יכל לראות את מה שאני עושה לאמא שרכנה עירומה לגמרי קדימה. הוא פתח את החלון שלידו ואמר לנו כי הוא רואה שאנו ממשיכים את יום ההורים תוך כדי שאני גמרתי בתוך אימא.
אימא לבשה את המעיל ונכנסנו לאוטו כאשר היא ישבה ליד המורה ואני אחורה. המורה שאל אותנו אם אנחנו רוצים לבוא אליו לשתות משהו, המורה לא חיכה לתשובה מאיתנו ונסע ישר לביתו.

חלק ב':


המורה שלי גר שלוש קומות מעל לקומת קרקע, הוא רווק, בן יחיד לאמו ואין לו אב. כשהגענו לביתו הוא פתח את דלת הבית וראינו את אימו שוכבת על המיטה עירומה לגמרי. רגליה פתוחות לרווחה והיא צופה בסרט כחול ומאוננת להנאתה. היא הייתה לקראת הסוף כשראינו אותה ממשיכה לאונן במרץ רב וצועקת "אני גומרת אני גומרת" , מרטיבה את כל כף ידה ואת המיטה.
רק לאחר כדקה או שתיים היא התפנתה אלינו, קמה מהמיטה עירומה לגמרי ואפילו לא ניסתה לכסות את גופה. אמו חייכה לאימא ואלי בזמן שבנה המורה הכיר בנינו, כשלחצתי את ידה הרגשתי עד כמה היא רטובה ממיציה. היא הזמינה אותנו לשבת על המיטה שלפני רגע נרטבה ממיציה מיותר לציין את הזין העומד שלי ושל המורה מגופה העירום של אמו.
שמתי לב שאמו של המורה נשקה לו וליטפה לו את איברו העומד ומצדו הוא ליטף לה מעט את שדיה. המורה גר עם אמו בדירת חדר וחצי מאוד קטנים וצפופים. מהמיטה שעליה ישבנו יכלנו לראות את אימו שהלכה למטבח להביא משהו לשתות, ראינו איך היא מתכופפת לארון מתחת לכיור להוציא מגש ורגליה נפתחות מולנו. כל הכוס שלה היה גלוי לעינינו וכמובן שגם לעיניו של בנה. היא באה עם המגש ורכנה אלינו כשהיא אוחזת במגש בשני ידיה, שדיה הגדולים והתפוחים נעו מולנו מצד לצד והמורה תפס לה אותם ועיסה לה אותם.
בזמן שאני ואימא לקחנו מהמגש את הכוסות אימו התיישבה ליד אימא ואמרה לבנה ללכת להתקלח, אני אימא והמורה היינו עוד רטובים מהגשם. המורה קם והלך למקלחת והחל להתקלח, אמו שישבה ליד אמא החלה ללטף את אמא ואמרה לה שהיא ממש יפה ומושכת אותה. אימא הסמיקה ואמו של המורה אמרה לה שהיא דלוקה עליה. אימא חייכה אליה והודתה לה על כך, אמו לא הפסיקה ללטף את אמא והחלה לרדת בליטופיה לפלג גופה התחתון של אימא שלא התנגדה כלל לליטופים.
אמו של המורה השכיבה את אימא לאחור פתחה לה את חגורת המעיל ונדהמה לראות את אימא עירומה לגמרי מולה. היא החלה ללקק את גופה של אימא וביקשה מאימא להוריד את המעיל. אימא הורידה את המעיל וזרקה אותו על הרצפה וחזרה לשכב.
אמו של המורה פתחה את רגליה של אימא והחלה ללקק לה את הכוס.
אימא ליטפה לה את הראש והחלה לגנוח ולהיאנח תוך כדי שהיא צועקת "זה טוב תמשיכי".
אימא הייתה ממש מחורמנת חזק כשהמורה יצא מהמקלחת עירום לגמרי עם זין עומד. אמו קמה מאימא שנשארה עם רגליים פתוחות.
המורה עמד קרוב לאמו וכך היא יכלה לאונן לו ולמצוץ לו, הוא ליטף את ראש אמו בזמן שהיא מצצה לו. אני שעמדתי כבר לגמור הקדמתי אותו ובעוד שאמו מוצצת לו חדרתי לאימא שלי וזיינתי אותה. בזמן שאני מזיין את אימא שלי ראיתי את אמו שוכבת על גבה לידנו, פותחת את רגליה ונותנת לבנה לחדור אליה. כך כל אחד זיין את אמו כאשר לעיתים אני והמורה התחלפנו באימהות. המורה החל לצאת עם אימא הם התאהבו אחד בשני ופחות מחצי שנה שבה כל יום קבוע אימא והמורה נפגשו והזדיינו הם התחתנו ונשארנו כולנו לגור בדירה של המורה ואמו שעברה לישון איתי באותה מיטה.
אימא ובעלה ישנו בחדר השני אך מאז שהמורה הביא אותי ואת אימא אליו הביתה, הבית שלו הפך להיות בית זונות מושלם. לאחר שהוא ואימא התחתנו הוא הפסיק לעבוד כמורה ופתח ליד הבניין שבו גרנו חנות לאביזרי מין, העסיק בחנות זונות רוסיות והחל להביא הביתה סרטים כחולים שכולנו ראינו אותם חופשי. אימא מרוב שנהנתה מהמצב החדש שנוצר הציעה לבעלה כי היא מוכנה לשמש לו בחנות זונת ספייר ותשמח להחליף כל זונה שלא תגיע לעבודה.
באחד הימים בעלה של אימא הציע שנלך בבית כל הזמן עירומים והצעתו התקבלה בשמחה. מאז שהתחלנו ללכת בבית עירומים לגמרי קצב הזיונים שלנו גבר ואף התחלנו עם סטיות מיניות בהשפעתן ובעזרתן האדיבה של הקלטות שבעלה של אימא הביא כל יום הביתה. כבר מהפעם הראשונה שהזדיינו עם סטיות אהבנו את זה ובמהרה מאוד זה הפך להרגל קבוע אצלנו בבית. מיותר ממש לציין כי המורה המשיך לזיין את אמו ואני המשכתי לזיין את אימי.
כמובן שלא היה לו איכפת שאני מזיין את אימי לידו כי כשזיינתי את אימי אמו מצצה לו והזמינה אותו לארמונה הפרטי בין רגליה וגם לאימי לא היה איכפת כלל שהוא מזיין את אמו כי גם היא מצצה לי והזמינה אותי לארמונה הפרטי שבין רגליה.
וכששתי האימהות שלנו שכבו יחד מולנו אני והמורה לא ויתרנו על אוננות משותפת ואפילו אחד לשני. לא פעם שאימותינו היו בתנוחת 69 מולנו אני והמורה מצאנו את עצמנו חודרים אחד לשני ועם הזמן התחלנו ליהנות מזה וכלל לא הפריעה לנו העובדה שאנו הומואים משולהבים כמו שלאימותינו לא הפריעה העובדה שהן לסביות משולהבות. אימא ובעלה לא חשבו כלל ולא רצו ילדים גם אמו לא רצתה להיות סבתא כי היא פחדה שילד רק יפריע לה למהלך הזיונים שכל כך נהנתה מהם ולא היה איכפת לה כלל מי מזיין אותה אני או בנה או שנינו יחד וכמובן שגם לא הפריעה לה העובדה שאימא נוגעת בה חופשי, היא העדיפה את בית הזונות הקטן שלה מאשר נכד או נכדים. היא מאוד שמחה לראות את אימא עובדת בתור זונה אצל בנה בחנות ולא פעם גם היא התנדבה לשמש כזונה בחנותו של בנה שמאוד שמח על הצטרפותה כזונה בחנותו וכך זה נימשך עוד הרבה מאוד ושנים.


קרדיט לאתר אחר.