אירגונית ממוחשבת

הצג גירסה מלאה : פנטזיה ג'יגולו

Dr. Music
11-12-2008, 16:20
שמי שרון ואני כמעט בן 28.
זה כחמש שנים שאני מציע את גופי תמורת תשלום לנשים.
אני חייב להודות שרוב הנשים שהשתמשו בשרותי היו מבוגרות ממני.
חלקן מבוגרות בהרבה וחלקן מבוגרות רק בכמה שנים. חלקן היו יפות חלקן פחות, היו שמנות היו רזות, נשואות רווקות ואלמנות, משכילות ופשוטות, מכל הצבעים והעדות אך לכולן היה רצון משותף אחד להיות נאהבות, כל אחת בדרכה ואפילו אם זה רק לזמן קצר.
אף פעם לא פרסמתי את שירותי בעיתון או באינטרנט ואני מודה שלא תכננתי לעסוק בכך כלל אך הדברים התגלגלו להם וכיום זהו עיסוק מרכזי שהכנסה יפה בצדו. אני עובד בספריית ווידאו כך שאני מסתדר מצוין עם השעות. חלק גדול מהזמן הפנוי שלי מוקדש לטיפוח עצמי ומנוחה אחרת איני יכול לתפקד היטב.
אני מתנשא לגובה של 186 ס''מ, שיער שחור ישר, גופי שרירי מעט נוטה לרזה ומעט השערות שעל חזי אני מוריד אצל הקוסמטיקאית כך שרוב גופי חלק. אני משתדל לשמור על גוון עור שחום גם בחורף. רוב הנשים שהייתי איתן חלקו שבחים לממדי הזין שלי, 19 ס''מ בעובי בינוי. גם בשיא הזיקפה הוא חלק, כמעט ללא ורידים. אך מה שמושך את רוב הנשים הוא עכוזי, עגול נוקשה ובולט.

הכל החל לפני כחמש שנים כשהתחלתי לעבוד בספרית הוידאו, בתור מתחיל היה עלי להחזיר סרטים למקומם וגם למצוא סרטים שלקוחות ביקשו.
יום שישי אחד נכנסה אישה ובקשה סרט. הסרט היה להיט ונותר על המדפים רק עותק בודד שהיה מונח גבוה. עליתי על סולם כדי להוריד אותו וכשהבטתי למטה לרדת ראיתי איך היא מביטה בי. היא היתה כבת 60 מטופחת מאד. ממרומי הסולם ראיתי את החריץ שבין שדיה הענקיים. שיערה היה שחור, מלא, כנראה צבוע. היא הביטה בי בעיניים גדולות ירוקות וחיוך דק בקצה פיה.
כאן המקום לציין שכבר בגיל ההוא חשבתי שיש משהו מיוחד בנשים מבוגרות. מכיוון שעד אז ניסיוני המיני התמקד בבנות גילי או פחות תמיד פינטזתי איך זה יהיה עם
מישהי מבוגרת ובעלת ניסיון.
הורדתי לה את הסרט היא אמרה תודה והסתובבה ללכת. לאחר כמה צעדים הסתובבה אלי ומסרה לי פתק קטן. תחבתי אותו בכיסי ופניתי לעיסוקי.
בתום יום העבודה, בדרך הביתה הוצאתי את הפתק. היה רשום בו מספר טלפון ושם.
צלצלתי. קול של אישה ענה לי, שאלתי לשמה והצגתי את עצמי. ''אווו, אני שמחה שהתקשרת'' ענתה, ''אני יודעת שזה ישמע מוזר, אך האם נוכל להפגש?'' שאלה, לאחר היסוס קל השבתי בחיוב. היא מסרה לי כתובת של מלון ידוע וקבענו בשעה תשע בערב בחדר 235.
הגעתי למלון ועליתי לחדר. הקשתי בדלת ולאחר מספר שניות הדלת נפתחה.
היה חשוך בחדר, היא הכניסה אותי פנימה ולאחר שעיני התרגלו לחשכה ראיתי אותה.
היא לבשה חלוק רחצה לבן. שיערה השחור היווה ניגוד לחלוק הלבן, גופה היה די מלא וגדול אך מכל בלטו השדיים הענקים שממש רצו לפרוץ מהחלוק.
התיישבנו והיא הגישה לי כוס יין. היא סקרה אותי כל הזמן במבטיה וניכר שהייתה מעט נבוכה. לא חשבתי שאישה בגילה תהייה נבוכה כבת טיפש-עשרה ולכן מזגתי לה עוד כוס ועוד כוס ולאט לאט היא הפכה נינוחה יותר. ''אולי תכנס להתקלח'' שאלה, הסכמתי ונכנסתי למקלחת. חשבתי שהיא רוצה לבחון אותי ולכן השארתי את הדלת מעט פתוחה, פתחתי את המים והתחלתי להתרחץ. לאחר מספר דקות יכולתי להבחין כי היא מציצה מבעד לדלת. סובבתי את הראש כבדרך אגב והיא נעלמה. עמדתי תחת המים מספר דקות וכשהבחנתי שהיא שוב מביטה בי התחלתי לאונן. לאט לאט החל הזין שלי להתקשות,
הרמתי את רגלי על דופן האמבטיה וליטפתי מעט את הביצים ואז בזוית העין הבחנתי בה מאוננת. מביטה בי ומאוננת.
סגרתי את המים ויצאתי מהמקלחת רטוב לגמרי. היא עמדה במרכז החדר, חלוקה פתוח עיני הברקת שלה פעורות לרווחה וביד אחת מנסה נואשות להסתיר את שדיה. זוג שדיים ענקים נפוחים עם פטמות ענקיות שהגיעו עד הבטן שלה. היא הסתובבה הצידה והחלוק נפל ממנה, ראיתי את הגוף שלה שנראה חלק באופן מפתיע. היא הייתה די שמנה וגדולה אך בעלת פרופורציות טובות כך שלא נראתה רע בכלל. היא סובבה את גבה אלי הרימה את ידיה ונשענה קדימה על הארון כשהיא מפסקת את רגליה. עכוזה היה גדול ומלא ונראו בו גושי שומנים מה שנתן מראה של כרית רכה.
התקרבתי אליה והנחתי את ידי על מתניה והחלקתי אותם לצידי גופה עד לישבנה. העור היה רך באופן מפתיע למרות הקמטים ונתן תחושת חמימות רבה. העברתי את ידי האחת על עכוזה בעוד השניה מתקרבת אל שדה. בעדינות תחבתי את ידי בין רגליה ומיד חשתי בשפתי הכוס שלה. הן היו ענקיות ורכות ויותר מכך רטובות, ברגע שאצבעותי נגעו בחריצה היא פלטה צעקה אדירה ''אאיייי'' שמיד משכתי את ידי כי חשבתי שפגעתי בה. היא שמה את ידה על פיה כמי שנבהלה מעצמה וחיכה, היא נראתה נבוכה במקצת, נישקתי אותה על כתפה והיא עצמה את עיניה. תחבתי שוב את ידי בין שתי רגליה, חשתי בכוס הרטוב והתחלתי לעסות את דגדגנה שהתקשה בידי מיד. היא פיסקה את רגליה עוד, הבליטה את עכוזה
לאחור תוך תנועה קלה והחלה גונחת בקול: ''אוו, אווו, אוווו'' . בעוד ידי האחת טורחת בכוס הרטוב ידי השניה, יותר נכון אצבעי החלה למשש את פטמתה השמאלית שהתקשתה מיד לגודל של מוצץ של תינוק, פיטמה עצומה וסגולה. בלא קושי משכתי בשד העצום והתחלתי למצוץ אותו. ליקקתי וינקתי והאישה רק התחממה יותר ויותר והקולות שהשמיעה נשמעו יותר ויותר כמו נהמות של לביאה. האמת חששתי שמישהו ישמע ויחשוב שמישהו כאן בצרה.
אצבעי המשיכה ללוש את הכוס הרטוב, מה רטוב? שופע, זורם. כל נגיעה בדגדגן גרמה לה להשפריץ את נוזליה החמים לתוך ידי ותוך זמן קצר נוצרה שלולית על הרצפה. בכל אותו הזמן גם אני התחלתי להתחרמן והזין שלי החל להתקשות כך שבשלב מסוים הוא נגע בתחת שלה. היא חשה בזאת והסתובבה אלי משפילה את עיניה לראות את הכלי הזקוף. היא החלה ללטף אותו. ידיה היו רכות וחמות עם ציפורניים ארוכות והיא אוננה לי וליקקה מידי פעם, לא מצצה רק נגעה בו בקצה לשונה הרטיבה אותו ברוק ואוננה לי. הרגשתי בעננים.
לאחר זמן מה שהשתעשנו לנו היא ניגשה למיטה נעמדה על ברכיה כשחלק גופה העליון נשען על המיטה, התחת המפואר מופנה אלי והיא מפסקת את רגליה. יכולתי לראות את החור של התחת שלה שהיה גדול ואת חריצה הרטוב. בכלל הכל אצלה היה בגדול. שפתי הכוס שלה היו בולטות מאד כמו שתי שמיכות עבות, אדומות ורטובות אך מעל הכל בלט הדגדגן העצום והבולט בגודל של זין של ילד.
היא עצמה את עיניה הניחה את ראשה על המיטה ואמרה: '' בוא ותכניס לי אני כבר לא יכולה יותר''. ניגשתי אליה ודחפתי את הזין שלי לתוך הכוס הרטוב והחם.
היא הגיבה בצעקה: ''אווו אלוהיםםםם זה כל כך טווווווב'' .
להפתעתי הרבה הכוס שלה היה חם ונעים ביותר ומה שיותר הפתיע אותי היו כמויות הנוזלים
שהיא השפריצה בכל תקיעה שלי כמו גם שיכולתי לחוש בכל פעם את דגדגנה הקשה ננעץ
בביצים שלי דבר שנתן לי תחושה מאד נעימה.
המשכתי לזיין אותה עוד זמן מה והיא נענתה לי בתנועות של התחת ובגניחות מוזרות וקולניות,
מידי פעם היא קיללה או עודדה אותי: ''אתה מניאאאאאק, איזה זזזיייין, תכניס לי חזזז??ק,
עוד עווווווד''. באחת מהתקיעות שלי שהיו יותר חזקות היא השפריצה כל כך חזק שחשבתי שהיא
משתינה. לאחר זמן מה היא עצרה את תנועותיה קווצה את שרירי הכוס שלה ואמרה: ''עכשיו תזיין אותי בתחת''. האמת, לא ידעתי מה לעשות. בלי שמן ובלי הכנה, לכן הרטבתי את אצבעי במיציה והתחלתי לתחוב אותה לחור של התחת שלה בעדינות. היא מיד הגיבה: ''תכניס את הזין, מהר וחזק'' . הרטבתי את הזין והתחלתי לדחוף לה. להפתעתי הרבה הזין שלי החליק לתוך החור של התחת שלה בקלילות והתחלתי מזיין אותה. שוב חזרו הגניחות והצעקות: ''עוד, עוווד, זה כל כך טווווווב''??.. זיינתי אותה בתחת עוד זמן מה והרגשתי שאני עומד לגמור. אמרתי לה: ''אני מאד נהנה אך נראה לי שאני עומד לגמור'' . היא הפסיקה מיד ואמרה: ''עוד לא, בוא ננוח מעט''.
היא הסתובבה ונשכבה על המיטה על גבה מותחת את ידיה לאחור. עמדתי מולה ואז יכולתי בפעם
הראשונה לראות את כל גופה. שדיה הענקיים כיסו את רוב חלק גופה העליון וממש נשפכו
לצדדים, רגליה המפוסקות חשפו כוס גדול ואדום עם דגדגן ענק. היא החלה לאונן לעצמה תוך כדי הזזת
אגן הירכיים הענק שלה. הקצב הלך וגבר ואז היא צרחה: '' נו, תכניס לי כבר, למה אתה מחכה?
נווווו?.'' התקרבתי אליה ותקעתי לה את הזין בכל הכח. התחלתי לנוע קדימה ואחורה ולאחר
מספר תקיעות לא רב היא סגרה את רגליה ומשכה אותי לתוכה בעוצמה רבה והחלה לצרוח: '' איייייי?. ,
אוווווווו?.., אייייייי?? , אנייייי גומררררררר ??.רררת '' והיא גמרה. כמות אדירה של נוזלים
יצאו ממנה והרטיבו את המיטה ואותי. אם יש משהו שהכי מחרמן אותי זה מראה של אישה גומרת.
לא יכולתי לשאת זאת יותר והתפוצצתי לתוכה. הרגשתי איך הזרע שלי פורץ החוצה לתוכה בשפריצים. להפתעתי הרבה היא החלה לצעוק שוב: '' אייייי? , אווו?.. , אוווווו?.. , הנה אני גומרת שוווווווב'' . היא רעדה כולה התנשפה בקול ולאט לאט נרגעה. רק אז שחררה את אחיזת רגליה ממני.
היא התישבה במיטה וכיסתה את פניה בידיה. אני פסעתי לאחור כדי להשען על הקיר ולהירגע היא הרימה את ראשה אלי חיכה ולחשה: ''תודה, זה היה פנטסטי'' . נכנסתי למקלחת, התקלחתי וכשיצאתי היא עדין ישבה על המיטה מנסה להירגע. כשראתה אותי היא קמה ללכת למקלחת ואז אמרה: ''אל תלך עוד, חכה, אולי תשכב מעט לנוח''. השעה הייתה מאוחרת והמחשבה לוותר על נסיעה הביתה בלילה מאד קסמה לי. נשכבתי על המיטה כשעלי רק מגבת. אני מניח שנרדמתי.
התעוררתי כשאני מרגיש מישהו מוצץ לי את הזין. הרמתי את הראש וראיתי אותה מוצצת במרץ
את הזין שלי שהיה עומד וקשה. היא לא בזבזה הרבה זמן. כשראתה שהתעוררתי ואני מספיק
בעניינים, היא עלתה עלי, דחפה את הזין שלי לתוכה והחלה רוכבת עלי במרץ רב. השדים הענקיים
שלה כיסו לי את הפנים, אני מצצתי לה את הפטמות שהתקשו מאד והיא המשיכה לזיין אותי בהתלהבות. שוב יכולתי לחוש בנוזליה החמים נשפכים עלי והיא החלה לצעוק: '' אוווווו??. ,
אההההההה??? , אווווו???? , זה טוווווווב מאאאאאד?..'' . לא עבר זמן רב והיא החלה
מתנשפת בחוזקה ולוחשת: ''אני?.. גומררררררת'' , גם אני הייתי קרוב לגמור. היא נשכבה קדימה
עלי מצמידה את פיה לפי. לשונה החלה להסתחרר בתוך פי ואז דחפה את עכוזה בדחיפות חזקות
של אורגזמה עצומה. אני לא נשארתי מאחור זמן רב ופלטתי את זירמתי החמה לתוכה בכמה מטחים
חמים . לקח לי מספר דקות להירגע, היא הייתה קרובה לאפיסת כוחות, וירדה ממני באיטיות ושנינו התמוטטנו על המיטה. השעה הייתה מאוחרת ולאחר מספר דקות נרדמתי. כשהתעוררתי, השעה הייתה תשע בבוקר. הייתי לבד בחדר. על השולחן היה מונח דף ניר של המלון ועליו נכתב:
''החזרת אותי לחיים. אני מאד מודה לך. שלך מ.'' .
מתחת לדף הניר הייתה מעטפה, בתוכה היו 500 דולר.
התחלתי קריירה חדשה. ג'יגולו.